کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید آنلاین کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت

یک پرسش جدید در انتظار پاسخ متولیان آزمون سردفتری

برخی داوطلبان آزمون سردفتری ۹۷ مدعی شدند:

اعلام نمره‌های متعارض به‌عنوان نمره آخرین فرد قبول شده یک شهر

پایگاه خبری اختبار- برخی داوطلبان معترض به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۱۳۹۷ با انتشار تصاویر نامه‌های منتسب به سازمان ثبت اسناد و املاک، پرسش دیگری درباره نتایج این آزمون طرح کردند.

به گزارش اختبار، بر اساس آن‌چه در این تصاویر دیده می‌شود، دو نمره متفاوت به‌عنوان نمره آخرین فرد قبول‌شده در دو شهر «کنارک» و «ماهشهر» اعلام شده است.

در اولین مورد، در دو نامه که در تاریخ‌ها ۷ و ۱۵ آبان برای دو نفر از معترضان آزمون سردفتری ارسال شده است، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه در شهر کنارک ۵۸/۹۶ و ۶۱/۰۴ اعلام شده است.

در مورد دوم، در دو نامه که هر دو در تاریخ ۲۰ آبان را دارند، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه در شهر ماهدشت، ۵۰/۹۴ و ۵۳/۹۶ اعلام شده است.

هر چهار نامه‌ی مذکور از طرف مدیرکل امور اسناد و سردفتران امضا شده‌اند.

هرچند که اختبار نمی‌تواند مستقلاً صحت این نامه‌ها را تأیید کند، اما تاکنون مقامات مروبطه واکنشی نسبت به انتشار این تصاویر نشان نداده‌اند.

علت مغایرت این نمره‌ها پرسش‌های تازه‌ای است که نیاز به روشنگری و پاسخگویی متولیان آزمون سردفتری ۹۷ دارد.

نوشته های مشابه

‫۵۳ دیدگاه ها

  1. سلام
    همه جا نوشتن برای آزمون سردفتری کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی لازمه و حقوق قضایی…و هیچ جا ننوشته کارشناسی حقوق….یعنی با کارشناسی حقوق نمیشه؟

  2. خیلی دلم میخواد باور کنما اما نمیذارن متاسفانه پاسخ جدیدی در همین ماه به دستم رسید که در اون ضمن اعلام مجدد نمره من، نمره آخرین فرد قبول شده در حوزه انتخابیم دچار دگرگونی شده و کاهش داشته. هر دم از این باغ بری می‌رسد

  3. کنارک ۵ نفر سهمیه جذب داشته است دلیل کارنامه متفاوت این است یک نفر نمره اخرین فرد قبول شده سهمیه ایثارگران بوده و یک نفرسهمیه آزاد. بپذیرین افرادی با سوادتر ازشماهم وجود داره شکست رو بپذیرین بشینین درستون رو بخونین عمرتون رو هدر ندین آزمون کاملا استاندارد برگزار شده با شلوغ بازی هیچ تاثیری رو ازمون نمیذاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا