نتایج اولیه آزمون استخدامی مشترک سال ۹۴ دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت ۱۸ دوشنبه ۱۵ تیرماه ۱۳۹۴ اعلام خواهد شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد :

نتایج اولیه آزمون استخدامی مشترک سال ۹۴ دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت ۱۸ دوشنبه  15 تیرماه ۱۳۹۴ اعلام خواهد شد

احراز حد نصاب نمره آزمون در این مرحله، به منزله معرفی برای  مصاحبه و گزینش نخواهد بود و داوطلبان پس از تکمیل اطلاعات با توجه به ضوابط نمره کل نهایی مصاحبه می‌شوند

فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در دهه اول مرداد ماه برای مراجعه به دستگاه‌های اجرایی جهت انجام مصاحبه و گزینش اعلام خواهد شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه اولیه آزمون استخدامی مشترک سال ۹۴ دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) ۱۵ تیرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه تعداد ۱۹۳ هزار و ۴۶۸ داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده بودند اظهار کرد: از این تعداد ۷۵ هزار و ۳۱ نفر زن و ۱۱۸ هزار و ۴۳۷ نفر مرد بوده‌اند. از ۱۹۳ هزار و ۴۶۸ داوطلب ثبت نام کننده ۱۲۱ هزار و ۲۱۹ داوطلب در جلسه آزمون حاضر و ۷۲ هزار و ۲۴۹ داوطلب غایب بودند. از ۱۲۱ هزار و ۲۱۹ داوطلب حاضر ۴۳ هزار و ۶۷۵ نفر زن و ۷۷ هزار و ۵۴۴ هزار نفر مرد بودند.

وی افزود: این‌ آزمون در روز جمعه اول خرداد ۹۴ در ۵۸ شهرستان مختلف کشور و ۱۰۸ حوزه امتحانی برگزار گردید. براساس هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور نتیجه اولیه این آزمون از ساعت ۱۸ امروز روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان برای دسترسی به نتیجه لازم است از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و مشخصات شناسنامه‌ای اقدام نمایند.

مشاورعالی سازمان سنجش و آموزش کشور با تاکید بر اینکه برای کلیه داوطلبان حاضر براساس اولین انتخاب، کارنامه صادر شده است گفت: آن دسته از داوطلبانی که حد نصاب لازم را به دست نیاورده‌اند می‌توانند با مشاهده کارنامه آزمون از وضعیت علمی خود مطلع شوند.

توکلی در مورد داوطلبانی که حد نصاب لازم را به دست آوردند توضیح داد: این دسته از داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش یا تکمیل اطلاعات خواسته شده در بندهای مربوط به سهمیه، سابقه خدمت، وضعیت معلولیت، استان یا شهر بومی در هر انتخاب رشته شغل محل از امروز لغایت یکشنبه ۲۱ تیرماه اقدام نمایند.

اعلام فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در دهه اول مرداد ماه

وی تاکید کرد: دارا بودن حد نصاب به منزله معرفی برای شرکت در مراحل بعدی یعنی مصاحبه و گزینش نخواهد بود و داوطلبان پس از تکمیل اطلاعات مربوط به امتیازات بومی و سایر موارد مجددا با توجه به ضوابط نمره کل نهایی مصاحبه می‌شوند و فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در دهه اول مرداد ماه برای مراجعه به دستگاه‌های اجرایی جهت انجام مصاحبه گزینش و غیره از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

مشاورعالی سازمان سنجش و آموزش کشور در پایان در مورد ظرفیت پذیرش این آزمون اظهار کرد: ظرفیت پذیرش آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور ۷۴۴۸ نفر است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا