سخنگوی دولت : اجازه استخدام نیروی انسانی را به قوه قضائیه داده ایم

سخنگوی دولت مطرح کرد:

اجازه استخدام نیروی انسانی را به قوه قضائیه داده ایم

پایگاه خبری اختبار– محمدباقر نوبخت در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما در پاسخ به این پرسش که آیا امسال دولت برنامه ای برای استخدام دارد؟ گفت: امسال هم مانند سال های گذشته، دولت استخدام دارد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با اعلام اینکه بر اساس بند (ج) ماده ۲۶ قانون مدیریت خدمات کشوری به دولت این اجازه را می‌دهد که به ازای هر سه نفری که بازنشسته می‌شوند یک نفر را جذب کند که بر همین اساس در سه سال گذشته، هر سال دولت، استخدام هایی داشت، تصریح کرد: هم اکنون هم با توجه به استخدام هایی که در سال های گذشته انجام شده بیش از ۵۳ هزار نفر از کارکنان دولت کاهش یافته است.

سخنگوی دولت با یادآوری اینکه اجازه استخدام تعدادی از نیروی انسانی را به آموزش و پرورش و قوه قضاییه هم داده‌ایم، تاکید کرد: موضوع اشتغال را نباید فقط از طریق استخدام، حل کنیم بلکه باید در پی افزایش فرصت های شغلی باشیم و امیدواریم امسال با فعال کردن ۷ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی در سراسر کشور، ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزار نفر به شاغلان اضافه شوند.

لازم به ذکر است آخرین استخدام قوه قضائیه در سال۱۳۹۲ بوده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام.من فقه و حقوق خوندم،دوسال پیش برا اجرا احکام فقه گرفتن اما از آقایون،پس خانم ها ک این رشته را خوندن چکار باید بکنن؟شرط سنی و برمیدارن ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا