کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید اینترنتی کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت با تخفیف

تغییر دوباره زمان اعلام نتایج؛

حسینی ایجی: نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه ۶ تیر اعلام می‌شود

پایگاه خبری اختبار- سخنگوی مرکز وکلای قوه قضاییه روز ۶ تیر را به عنوان روز انتشار نتایج آزمون فوق‌العاده سال ۱۴۰۱ این مرکز اعلام ک

درحالیکه پیش‌تر از سوی رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه وعده اعلام نتایج آزمون روز ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ این مرکز ظرف روزهای ۱ تا ۲ تیر به داوطلبان داده شده بود، یک بار دیگر زمان اعلام نتایج تغییر کرد.

بیشتر بخوانید:

در این راستا، اسماعیل حسینی ایجی سخنگوی مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: نتیجه آزمون روز ۶ تیر ماه و به مناسبت هفته قوه قضائیه و در آستانه همایش تبین اندیشه‌های امام خمینی (ره) منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

‫۲۵ دیدگاه ها

  1. یک سال بعد می بینیم جناب آقای محمد پور اصغر وکیل دادگستری عضو کانون وکلا و مشاوران قوه قضاییه استان آذربایجان غربی و شایدهم مرکز خدا رو چی دیدی و من و شماها اندر خم این کوچه..

  2. جناب نسبت شما با بزرگوار چیه ایطوری سنگشو به سینه می زنی و شاید هم فک می کنی با تعریف و تمجید راه رو باز کنی. از الان مبارکت باشه ما که حسود نیستیم. تا بوده همین بوده.

  3. سلام جناب داوطلب کنکور واقعا زشت هستش این روشی که پیش گرفتی که احتمالا هم موفق شدی، آدرس که گذاشتی فقط به قول دوستمون شماره داوطلبی هم بزار راحت تر پیدا بشی، من فقط خیلی برای مردمی که شما بخوای در آینده از حقشون دفاع کنی متاثر شدم.

  4. درود بر شما داداش گلم ..
    دوست عزیزم با احترام به نظر جنابعالی ،که تعریفات بنده از جناب دکتر عبدلیان پور رو ناشی از اینکه من از کارکنان قوه قضائیه هستم تشخیص دادید، باور بفرمائید اگر که زیاد براتون اهمیت داره و فکر میکنید که من از کارمندان قوه قضائیه هستم ،من مجوز اینکه خودتون ، در این خصوص تحقیق لازم رو انجام بدید همینجا و مستند بهتون میدم از آذربایجانغربی شهرستان شاهیندژ روستای ینگی آباد هستم هر زمان اثبات شد که بنده کارمند قوه قضائیه هستم که تعریفات در خور شخصیت بزرگوار جناب دکتر عبدلیان پور داشتم ، یه اشاره بفرمائید همینحا و هرجا شما بفرمائید من صراحتا حرفمو پس گرفته و به انتشار خلاف واقع حرف و قول خودم هم اذعان خواهم نمود ولی نتیجه تحقیقتون رو قبل از شروع به آن همینجا خودم میگم خدمتتون که بنده مثل حضرتعالی داوطلب ساده ای هستم که متولد ۶۳ هم هستم شاید اگر از مجموع ۷۲ هزار داوطلبی که حضور یافتن در آزمون اخیر، ۱۰ نفر خالی رو بعنوان واجب و ضروری و نیازمند به قبولی از بسیاری جهات فرضا شناسایی و معرفی کنن قطعا اولین نفر نباشم دومین نفر از این ۱۰ نفر خواهم بود…برادر عزیزم چرا باید کلا روش و شیوه رفتار و گفتار و نظر و اظهارنظرمون رو روی اعتراض و نق زدن و تخریب تنظیم و بنا کنیم و اگه احیانا یکی مثل من پیدا شد و یه اظهارنظری رو براساس واقعیت موجود، دستکم از نگاه خود و دوستانی که باهاشون در ارتباطه منتشر کنه واسمون عجیب باشه و فورا نسبتی بنادرست و ناروا بهش بچسبونیم …نهایتا اینکه مجددا با احترام به نظر عالی ، زنده باد جناب دکتر عبدلیان پور و بکارگیری اینچنین مدیرانی در جای جای امورات و مخصوصا نهادهای حساس و ویژه در شرایط کنونی ؛بسیار پراهمیت و واجب و ضروریست…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا