کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید اینترنتی کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت با تخفیف

جزییات مصاحبه مجدد داوطلبان آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی

مهلت مصاحبه مجدد آزمون دکتری سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی از ۷ مرداد آغاز می‌شود

پایگاه خبری اختبار- مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای از آغاز دور جدید مصاحبه‌های داوطلبان آزمون دکتری سال ۱۳۹۶ این دانشگاه خبر داد.

اخبار آزمون دکتری حقوق

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، در این اطلاعیه آمده است:

پیرو اعلام نتایج اولیه انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی و دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی و اطلاعیه مورخ ۳۰ خرداد ماه و از آنجایی که برخی از داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه این مقطع به دلایلی از جمله هم‌پوشانی زمان مصاحبه با سایر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی امکان حضور در جلسه مصاحبه را نداشته‌اند ، لذا فرصت مجددی به منظور شرکت این دسته از داوطلبان در مصاحبه علمی این دوره فراهم شده است.

۱- کلیه متقاضیان واجد شرایط مصاحبه مطابق اعلام نتایج اولیه این دوره می‌توانند مطابق جدول زمانی ذیل در تهران و مراکز استان‌ها به منظور شرکت در مصاحبه علمی مراجعه نمایند. تاریخ و زمان دقیق مراجعه داوطلبان از طریق وب سایت واحد دانشگاهی محل انجام مصاحبه اعلام خواهد شد.

۲- هر یک از داوطلبان دعوت شده به مصاحبه اعم از با آزمون و یا بدون آزمون لازم است در زمان مراجعه برای مصاحبه به واحد دانشگاهی فیش واریز هزینه مصاحبه به مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال را به حساب سیبا شماره ۰۱۰۵۶۴۵۰۲۰۰۰۳ نزد بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد اسلامی تهیه و قبل از حضور در جلسه مصاحبه به مسئول مربوطه تحویل نماید. داوطلبانی که در بیش از یک رشته/گرایش و در یک یا چند استان دعوت به مصاحبه شده‌اند لازم است برای شرکت در جلسه مصاحبه هر رشته/گرایش/استان مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال را به حساب فوق واریز و فیش مربوطه را در زمان حضور جهت فرآیند مصاحبه علمی ارائه نمایند.

۳- داوطلبان لازم است فرم اطلاعات اولیه را از طریق وب سایت واحد دانشگاهی محل مصاحبه تهیه و با دقت کامل تکمیل و در زمان حضور در جلسه مصاحبه تحویل گروه تخصصی مصاحبه کننده نمایند. کلیه سوابق پژوهشی و آموزشی فرد که در فرم مذکور درج می‌شود صرفاً با ارائه اصل مدرک معتبر توسط گروه تخصصی قابل ارزیابی می‌باشد ، لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می‌شود که کلیه مستندات مربوط به سوابق پژوهشی و آموزشی خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.

۴- از آنجایی که معدل و نمره پایان‌نامه درج شده در زمان ثبت‌نام در دوره بدون آزمون ملاک دعوت به مصاحبه داوطلبان قرار گرفته است لذا داوطلبان این دوره لازم است اصل، تصویر مدرک فارغ‌التحصیلی و ریز نمرات تأیید شده خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند. مطابق تذکر صفحه ۶ دفترچه راهنمای ثبت‌نام در این دوره ارائه اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب در زمان ثبت‌نام تخلف محسوب گردیده و مطابق مقررات با وی برخورد خواهد شد.

لازم به ذکر است این فراخوان آخرین فرصت داوطلبان بازمانده از مرحله مصاحبه علمی دوره دکتری تخصصی به منظور شرکت در مصاحبه علمی بوده و تحت هیچ شرایطی قابل تمدید نمی‌باشد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. صبح آدینه شما بخیر

    این که مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد دکتری دانشگاه آزاد به هر واحد سپرده شده برگ زرینی از کج تدبیری های این چند سال این دانشگاه است …………….

    خدا کنه با آمدن دکتر فرهاد رهبر تغییرات اساسی در این دانشگاه نمایان شود ………..هرچند ایشان هم در دوره قبل کار شایان توجهی انجام ندادند اما امیدواریم تجربه گذشته چراغ راه آینده این بزرگوار باشد ……….

    گرفتن امتحان در هر واحد دانشگاهی خواهی نخواهی باعث فساد می شود ……………علی الخصوص در رشته حقوق که اساتید با اکثر دانشجوها یا همکار هستند یا کارشان گیر است و این موضوع اصلا جالب نیست …………..بعد از آن چطور ممکن است مدرسی که هنوز مهر دکتری خودش هنوز خشک نشده بتواند امتحان برگزارکند ……………

    و یک سوال در حالت کلی احتمال قبولی یک مقام قضایی یا یک وکیل دادگستری در برابر یک دانشجو که تازه فوق لیسانس خود را به اتمام رسانده کدام بیشتر است ……………؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا