جزییات برگزاری مرحله شفاهی آزمون ‌های مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه سال ۱۳۹۹

پایگاه خبری اختبار- مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه جزییات مرحله شفاهی آزمون‌ های این مرکز در سال ۱۳۹۹ را اعلام کرد. بر این اساس، پذیرفته شدگان مرحله کتبی آزمون های وکالت، کارشناس رسمی و  مشاوران خانواده سال ۱۳۹۹ از روز شنبه  ۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۳ تا پایان روز جمعه۱۳۹۹/۱۱/۱۰ فرصت دارند از طریق آدرس اینترنتی http://jazb.judiciarybar.ir و یا در سایت مرکز، منو سامانه های جذب ۹۹ قابل دسترسی است اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنند.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی این مرکز، اجرای آزمون شفاهی و اعلام نتایج بر اساس جدول زیر است. همچنین زمان‌بندی برگزاری آزمون و اعلام نتایج شفاهی تخمینی است و درصورت ایجاد محدودیت‌های کرونایی یا ملاحضات اجرایی دیگر ممکن است پیشرفت کار لزوماً در چارچوب برنامه انجام نشود.

علاوه‌براین، قبولی در  آزمون شفاهی به منزله تایید نهایی نیست و تایید صلاحیت نهایی داوطلب پس از انجام استعلامات قانونی و سایر مراحل ذکر شده در قوانین و آیین‌نامه‌ها صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

جزییات مصاحبه شفاهی داوطلبان آزمون مشاوران خانواده ۹۸

جزییات مصاحبه علمی‌شفاهی آزمون قضاوت ۹۶ ویژه ایثارگران

‫۹ دیدگاه ها

  1. سلام. بعد از پرداخت مبلغ صفحه ای نمایش داده شد که گزینه ی بازگشت به صفحه ی فعالیت رو داشت و من اون گزینه رو انتخاب کردم… اما هیچ جدولی مطابق جدول نمونه ای که درج شده بود و اطلاعات پرداخت رو قاعدتا باید نمایش میداد مشاهده نکردم … مجددا وارد فعالیت مرحله ۵ شدم و تکمیل اطلاعات رو زدم… پس از اون مرحله آخر و تایید نهایی… ولی در نهایت رسید و کدی مبنی بر تایید فرآیند ثبت نام دریافت نکردم … آیا برای شما اینطور بوده؟

  2. سلام آیا افرادی که حد نصاب را کسب کرده اند ولی بعلت تکمیل ظرفیت مردود شده اند می توانند در مصاحبه شفاهی شرکت نمایند.

  3. صفحه پر کردن فیلدهای گواهی و اشتغال بعد از مدتی قفل میشه و امکان دسترسی ندارد .چرا؟

  4. ما که تا این لحظه نتونستیم وارد سامانه بشیم
    یک فیلد تحت عنوان جمع روبرو هست اما عددی برای تجمیع وجود نداره !!! دقیقا چی رو باید جمع بزنیم خدا داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا