عضويت در کانال تلگرام اختبار
یکشنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران کانال تلگرام پایگاه خبری اختبار ماهنامه حقوقی وکلا-جلد-دوم
آخرین مطالب
خانه » آزمون های حقوقی » آزمون کارشناسی ارشد - گرایش های حقوق » ثبت نام شاغلان قضایی در آزمون کارشناسی ارشد ۹۴

هوالوکیل فروشگاه کتب حقوقی بسته های جامع سرعتی آزمون قضاوت و وکالت موسسه جی5

ثبت نام شاغلان قضایی در آزمون کارشناسی ارشد ۹۴

Share Button

علی اکبر فرحزادی، معاون آموزشی دانشگاه علوم قضایی

همه شاغلان قضایی و اداری قوه قضائیه در آزمون ارشد دانشگاه علوم قضایی ثبت نام کنند

وی با اشاره به سهمیه شاغلان قضائی، از کارکنان دارای مدرک کارشناسی دعوت کرد در مهلت باقیمانده برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ اقدام کنند

معاون آموزشی دانشگاه علوم قضایی گفت: همه شاغلان قضایی و اداری قوه قضائیه برای شرکت در آزمون ارشد دانشگاه قضایی در سایت سازمان سنجش ثبت نام کنند.

علی اکبر فرحزادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حقوقی میزان اظهار کرد: با توجه به شروع ثبت نام آزمون سراسری کار‌شناسی ارشد و وجود سهمیه شاغلان قضائی، افراد متقاضی می‌توانند برای شرکت در آزمون ارشد دانشگاه علوم قضایی، درسایت سازمان سنجش ثبت نام کنند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم قضایی از شرایط برگزاری آزمون ارشد دانشگاه علوم قضایی خبر داد و گفت: کارکنان و شاغلان دستگاه قضا که دارای مدرک کار‌شناسی هستند می‌توانند برای شرکت در آزمون ارشد دانشگاه علوم قضایی به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند چرا که پذیرش در این دانشگاه از طریق آزمون سراسری انجام می‌گیرد.

وی تصریح کرد: افراد متقاضی برای شرکت در آزمون ارشد دانشگاه علوم قضائی تا ۲۵ آبان سال جاری فر صت دارند که برای ثبت نام خود و شرکت در آزمون اقدام کنند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم قضایی به رشته‌های مورد نیاز دانشگاه علوم قضائی اشاره کرد و گفت: حقوق جزا و جرم‌شناسی، حقوق خصوصی، حقوق خانواده، حقوق شرکت‌های تجاری و فقه و حقوق خصوصی از رشته‌های دانشگاه علوم قضایی برای شرکت داوطلبان هستند.

وی خاطر نشان کرد: حقوق اسناد و قراردادهای تجاری، حقوق سردفتری اسناد رسمی، حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق حمل و نقل تجاری، حقوق کیفری اطفال و نوجوانان، مدیریت دادگستری، مدیریت نظارت و بازرسی و مدیریت اصلاح کیفری‌های قضایی از رشته‌های مورد نیاز در دانشگاه علوم قضایی است. 

فرحزادی رشته‌های حقوق دادرسی اداری، حقوق بین الملل و حقوق عمومی را از دیگر رشته‌های کار‌شناسی ارشد دانشگاه علوم قضایی عنوان کرد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم قضایی در پایان گفت: افراد متقاضی قبل از اتمام مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون ارشد دانشگاه علوم قضائی اقدام کنند.

← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=12531

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*