تعیین تکلیف داوطلبان بومی و ایثارگر کانون وکلای بوشهر

اسامی ۱۹ نفر دیگر از پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۵ بوشهر اعلام شد

پایگاه خبری اختبار- کانون وکلای دادگستری بوشهر، با انتشار دو اطلاعیه، اسامی ۱۹ نفر دیگر از پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۵ این کانون را اعلام کرد.

ظرفیت کانون وکلای بوشهر برای سال ۱۳۹۵، چهل نفر تعیین شده بود و این کانون پیش تر اسامی ۲۰ نفر را به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون وکالت ۹۵ در سهمیۀ آزاد اعلام کرده بود.

 

 در اطلاعیۀ مورخ ۷ مهرماه سال جاری کانون وکلای دادگستری استان بوشهر آمده است که:

ظرفیت این کانون به موجب مجوز کمیسیون نیاز، تعداد ۴۰ نفر کارآموز برای سال ۱۳۹۵ تعیین شده بود که از این تعداد:

الف) ۲۵ درصد به سهمیه ایثارگرانی که موفق شوند ۷۰ درصد نمره آخرین نفر سهمیه آزاد را احراز نمایند، اختصاص می یابد.

ب) ۲۵ درصد سهمیه به افراد بومی که ۸۰ درصد نمره آخرین نفر سهمیه آزاد را احراز نمایند و مابقی از بین سهمیه آزاد گزینش خواهند شد. چنانچه افراد مندرج در بندهای الف و ب  موفق به کسب حداقل نمره پیش بینی شده نگردند، از سهمیه آزاد جذب خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه جدید این کانون، افراد زیر به عنوان پذیرفته شدگان بومی مشخص شده اند که می بایست ظرف مهلت یک هفته (از تاریخ ۴ بهمن) به کانون وکلای دادگستری بوشهر مراجعه کرده و مدارک خود را تحویل دهند.

١. فاطمه اهرمی زاده؛ ۲. فریدون مرادی مهر؛ ۳. صونیا کیانی؛ ۴. شیما بنیادی؛ ۵. احسان رزمجویی؛ ۶. محبوبه بزرگ؛ ۷. فرخنده مقیمی؛ ۸.یوسف کرمی؛ ۹. روح اله رجبی؛ ۱۰.علی فروغ نژاد.

همچنین افراد زیر، از داوطلبان سهمیه آزاد هستند که به دلیل به حد نصاب نرسیدن نمرات داوطلبان ایثارگر، پذیرش شده اند:

۱. نگار رحیمی؛ ۲. فهیمه محمدی؛ ۳. صادق بهرامی؛ ۴. محدثه غفاری؛ ۵. زینب محمدی؛ ۶. سمیرا زارع؛ ۷. علی حیدری؛ ۸. علی زنگنه؛ ۹. احمد غلام پور.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۹ دیدگاه ها

  1. قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران یک قانون حمایتی است و متاسفانه توسط مصوبه ای که هیچ وجاهت قانونی ندارد محدود شده این قانون هیچ ضمانت اجرایی نداردو به همین دلیل است که مجریان امرسلیقه ای به ان عمل میکنندافسوس ازانکه نهادی که مبنای وجودی ان عمل به قانون است خود از اجرای قانون سرباز میزندو عملا عنوان میکنند قانون کشک است

  2. با سلام خدمت همه ایثارگران عزیز مصوبه کانونها درمورد ایثارگران کاملا غیره قانونی است وبه همین راحتی حق واقعی وقانونی این عزیزان پایمال میشود وقانون مداران برای رفع تکلیف هر از چند سال یکبار لفضا وبرای ابقا در پستشان ازایثارگران تجلیل می کنند ولی هیچ قانونی که به نفع انهاست اجرا نمی کنند. برای ازمونوکالت قانون گفته ۲۵ درصد ظرفیت. پذیرش هر کانون متعلق به ایثارگرانی است که بیشترین نمره را کسب کرده باشند که متاسفانه مسولین کانونها خود تبصره غیره قانونی اضافه کرده اند که ایثارگران باید ۷۰ درصد نمره اخرین رتبه پذیرفته شده را کسب کند راه قانونی است که همه ایثارگران عزیز که یادگاران ارزشمند جبهیه خون وشهادت هستند از طریق دیوان عدالت اداری پیگیری نمایند تا بیش از این حقشان ضایع نگردد.

  3. این نهایت نامردیه و تفسیر ناموجه و من در آوردیه که از سهمیه ایثارگران هیچ کسی رو نگرفتند!

    1. در تماس تلفنی گفتند ۲ نفر از ایثارگران پذیرفته شدن. اسمشون اینجا نیست. پیشاپیش اعلام شده بود ۱۰ نفر از ۴۰ نفر به ایثارگران اختصاص داده میشه. خود این عزیزان حد نصاب لازم رو به دست نیاوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا