کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید اینترنتی کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت با تخفیف

تاریخ احتمالی اعلام نتایج آزمون دکتری و کارشناسی‌ارشد ۹۷

نتایج آزمون دکتری و کارشناسی‌ارشد ۹۷ در هفته اول و دوم شهریور اعلام می‌شود

پایگاه خبری اختبار- سازمان سنجش آموزش کشور زمان پیش‌بینی شده برای اعلام نتایج آزمون کارشناسی‌ارشد و دکتری تخصصی سال ۱۳۹۷ را اعلام کرد.

به گزارش اختبار، براساس بخشنامه شماره ۲۴۲۰۰ مورخ ۱۳۹۷/۵/۴ سازمان سنجش آموزش کشور، زمان احتمالی اعلام نتایج آزمون دکتری هفته اول شهریور ماه و تاریخ ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان روزهای هفتم و هشتم شهریور ماه ۹۷ خواهد بود.

متن کامل این بخشنامه به شرح زیر است:

«احتراماً، چنانچه مستحضرید آزمون دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال ۹۷ در تاریخ ۹۶/۱۲/۴ برگزار گردید. لذا با توجه به زمان برگزاری آزمون های مذکور و با در نظر گرفتن زمان لازم برای پردازش اطلاعات برای اعلام نتایج اولیه، انتخاب رشته و اعلام نتایج نهایی، انشاءا.. اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی آزمون های فوق الذکر براساس برنامه زمانی پیش بینی شده به شرح جدول ذیل اعلام خواهد شد.
با توجه به اینکه در اطلاعیه اعلام نتایج نهایی هریک از آزمون‌ها به داوطلبان اعلام می‌گردد قبل از مراجعه برای ثبت‌نام در دانشگاه محل قبولی ابتدا برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت‌نام و مدارک لازم به پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند، لذا خواهشمند است چنانچه مقطع زمانی بجز روزهای مندرج در جدول ذیل برای ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان مدنظر می باشد مراتب را بطور کامل (آدرس، نحوه و ساعت مراجعه برای ثبت‌نام حضوری و غیر حضوری) در زمان مقتضی در پایگاه اطلاع رسانی آن دانشگاه درج تا پذیرفته‌شدگان نهایی براساس برنامه زمانی مورد نظر آن مؤسسه جهت ثبت‌نام مراجعه نمایند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا