انتخاب شهر پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت های آزمون ۱۳۹۴

مهلت انتخاب شهر محل اشتغال برای پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون وکالت ۹۴ آغاز شد

پذیرفته‌شدگان برای انتخاب شهر تا ۲۴ آذر ۱۳۹۵ فرصت دارند

پایگاه خبری اختبار- داوطلبانی که در مرحله تکمیل‌ظرفیت آزمون وکالت ۹۴ کانون وکلای مرکز پذیرفته شده‌اند، می توانند از امروز، ۲۱ آذر ۱۳۹۵، نسبت به انتخاب شهر محل اشتغال خود اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از کانون وکلای دادگستری مرکز، انتخاب شهر به‌صورت اینترنتی و با در نظر گرفتن رتبۀ داوطلب و ظرفیت پذیرش شهرها انجام می‌شود.

۱. داوطلبان محترم می بایستی بابررسی دقیق و لحاظ رتبه آزمون و ظرفیت پذیرش شهرها، محل های مورد نظر را به ترتیب الویت پیشنهاد نمایند.

۲. انتخاب محل اشتغال (محل کارآموزی نیز محل اشتغال خواهد بود) از بین شهرهای پیشنهادی توسط داوطلب، با لحاظ رتبه داوطلب و ظرفیت پذیرش شهرها، به عهده کانون وکلای دادگستری مرکز است.

۳. پس از تعیین محل اشتغال به ترتیب فوق، تغییر محل امکان پذیر نیست. بررسی تقاضای انتقال محل کارآموزی طبق «آئین نامه نقل و انتقال وکلا و کارآموزان» با لحاظ اصلاحیه مهر ۱۳۹۴ و پس از صدور پروانه کارآموزی خواهد بود.

۴. در صورتی که داوطلب، واجد شرایط قانونی نباشد، پیشنهاد شهرهای مورد نظر و انتخاب آن از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز برای داوطلب حقی ایجاد نمی کند.

۵. زمان تعیین محل اشتغال به صورت اینترنتی از تاریخ ۲۱/۹/۹۵ لغایت ۲۴/۹/۹۵ می باشد.

برای انتخاب شهر اینجا کلیک کنید

جهت ورود به برنامه:

در کادر کد ملی شماره کد ملی خود را به صورت کامل به همراه صفر قبل از عدد وارد کنید.   (به طور مثال : ۰۰۱۲۳۴۵۶۷۸)

در کادر شماره شناسنامه، در صورتی که با کد ملی شما برابر است بدون صفر قبل از عدد وارد کنید.  (به طور مثال : ۱۲۳۴۵۶۷۸)

 با زدن دکمه ورود، پنجره ای باز می شود که باید کد امنیتی (که به شماره تلفن همراه اعلامی شما به هنگام ثبت نام، ارسال می شود) را وارد نمایید و تأیید کنید تا پس از احراز هویت، اجازه ورود به برنامه به شما داده شود.

۶. نتیجه انتخاب نهایی شهر محل اشتغال، متعاقباً از طریق پیامک به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید. لذا از مراجعه و تماس تلفنی خودداری نمایید.

۷. جدول ظرفیت شهرهای باقیمانده برای تعین محل اشتغال به شرح زیر می باشد:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

  1. دوست عزیز فکر کنم تکمیل ظرفیت در واقع کسانی هستند که به استان های دور نرفته اند و ظرفیت بی پذیرفته شده مانده از رتبه های بعد آنها دعوت می شود وگرنه اینگونه نیست که ظرفیت جدید باز کنن پس جای حسرت خوردن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا