عضويت در کانال تلگرام اختبار
پنج شنبه , ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران صفحه اینستاگرام پایگاه خبری اختبار ماهنامه حقوقی وکلا-جلد-دوم
آخرین مطالب
خانه » آزمون های حقوقی » آزمون وکالت » اطلاعیه سازمان سنجش در مورد کارت ورود به جلسه آزمون وکالت ۹۶

هوالوکیل فروشگاه کتب حقوقی بسته های جامع سرعتی آزمون قضاوت و وکالت موسسه جی5

اطلاعیه سازمان سنجش در مورد کارت ورود به جلسه آزمون وکالت ۹۶

Share Button

اطلاعیه سازمان سنجش در مورد کارت ورود به جلسه آزمون وکالت ۹۶

پایگاه خبری اختبار – سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای اطلاعات مربوط به تاریخ دریافت و محل رفع نقص کارت ورود به جلسه و همچنین زمان برگزاری آزمون وکالت ۹۶ را اعلام کرد.


بر اساس این اطلاعیه داوطلبان می توانند از روز سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ برای دریافت کارت ورود به جلسه خود به سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

آزمون وکالت ۹۶ به طور همزمان صبح روز جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ در ۲۵ شهر کشور برگزار خواهد شد.

برای دریافت و پیگیری اخبار مربوط به آزمون وکالت ۹۶ تا زمان اعلام نتایج نهایی از اینجا عضو کانال تلگرام اختبار شوید و یا از اینجا وارد بخش اختصاصی اخبار آزمون وکالت ۹۶ شوید.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور به این شرح است:

اطلاعیه سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان‌ برگزاری آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال ۱۳۹۶

 با‌ آرزوی‌ توفیق‌ برای‌ داوطلبان آزمون‌ ‌کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۶، بدین‌ وسیله‌ به‌ اطلاع‌ می‌رساند آزمون در صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۰۹/۰۳ در ۲۵ شهرستان برگزار خواهد شد. کارت شرکت در آزمون برای کلیه داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۸/۳۰ براساس‌ مندرجات‌ بند «الف‌» این‌ اطلاعیه‌ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی می‌بایستی مطابق بند «ب» و «ج» این اطلاعیه به حوزه‌های رفع نقص مندرج در جدول ذیل این اطلاعیه مراجعه نمایند.

الف – نحوه و زمان تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون 

کلیه داوطلبان از روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۰۸/۳۰ برای مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون باید به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به آدرس فوق مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات درخواستی یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه نموده و براساس زمان، تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. ضمناً متذکر می‌شود که تهیه کارت منحصراً به روش فوق امکان‌پذیر می‌باشد.

ب – آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون 

آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان به شرح جدول مندرج در ذیل این اطلاعیه می باشد.

ج- داوطلبان چنانچه درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است به شرح زیر اقدام نمایند. 

۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱ ،۲ ،۳ ،۴، ۹ و ۱۰ (نام خانوادگی – نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کدملی، تاریخ فارغ التحصیلی، عنوان رشته تحصیلی) کارت شرکت در آزمون وجود دارد لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور در قسمت ویرایش اطلاعات حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۹/۰۳ منحصراً به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح موارد اقدام نمائید و در صورتی که نسبت به موارد مشروح ذیل معترض می‌باشید ضروری است در روزهای چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ و یا پنجشنبه ۹۶/۰۹/۰۲ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ براساس جدول مندرج در ذیل این اطلاعیه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نمائید. 

۱-۱ – چنانچه نسبت به بندهای ۵ و ۶ (جنس و معلولیت) معترض هستند.

تبصره: درخصوص بند ۶ (معلولیت) چنانچه داوطلبی خواستار اعمال بند فوق می‌باشد، لازم است فرم مخصوص معلولیت را روز قبل از برگزاری آزمون تحویل باجه رفع نقص نماید تا اقدامات لازم در این خصوص بعمل آید. در غیر اینصورت هیچگونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد.

۲-۱- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند ۷ (سهمیه ثبت‌نامی) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد (ارگانهای بنیاد شهید و امور ایثارگران، ستاد کل نیروهای مسلح – سپاه پاسداران و وزارت جهاد کشاورزی) جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۹/۰۳ منحصراً به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند تا در صورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه مورد نظر برای آنان اعمال گردد، در غیراینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نمی‌باشد. 

تذکر مهم: داوطلبانی که در زمان ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده اند و سهمیه انان از طرف ارگان مربوطه مورد تأیید قرار نگرفته است ضرورت دارد پس از مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات و اصلاح سهمیه، عدم تأیید سهمیه خود را از ارگان ذیربط پیگیری نمایند.

۳-۱- چنانچه کارت شرکت در آزمون شما فاقد عکس می باشد و یا چنانچه عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و … می‌باشد و یا چنانچه موفق به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون نشده اید ضروری است در روزهای چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ و یا پنجشنبه ۹۶/۰۹/۰۲ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ با همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴ × ۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره یک) مراجعه نمایند و موضوع را دنبال نموده تا مشکل برطرف گردد. بدیهی است هرگونه مراجعه در این خصوص در روز آزمون قابل پذیرش نخواهد بود و با افراد خاطی مطابق مقررات مربوط رفتار خواهد شد.

۴-۱- چنانچه شماره داوطلب شما چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا می‌باشد، لازم است به باجه رفع نقص حوزه ذیربط مراجعه نمایید.

د- تذکرهای مهم 

۱- همزمان با قرار گرفتن کارت شرکت در آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان بمنظور آگاهی بیشتر داوطلبان از ضوابط آزمون، برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور قرار داده می‌شود که لازم است هر داوطلب با مطالعه دقیق آن برای حضور در جلسه آزمون و پاسخگویی به سوالات اقدام نماید. در صورت ضرورت داوطلبان می توانند از آن پرینت تهیه نمایند.

۲- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

۴- درهای ورودی ِحوزه های امتحانی راس ساعت ۸:۰۰ (هشت صبح) بسته خواهد شد و لذا به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از بسته شدن درهای ورودی در جلسه آزمون حاضر باشند. شروع فرآیند برگزاری آزمون راس ساعت ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه صبح) خواهد بود. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالنهای امتحانی به حوزه آزمون ممانعت بعمل خواهد آمد.

۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، بی‌سیم، جزوه، کتاب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند.

۶- خارج نمودن ملزومات آزمون (پاسخنامه، کارت شرکت در آزمون و یا دفترچه سوالات) از جلسه آزمون تخلف محسوب می‌شود و با داوطلبانی که اقدام به این تخلف نمایند طبق ضوابط رفتار خواهد شد. 

۷- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی، به همراه داشتن هر گونه وسایل الکترونیکی و ارتباطی حتی بصورت خاموش (از قبیل پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، بی‌سیم و ..)، جزوه، کتاب، هر گونه نُت و یادداشت و نظایر آن ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب می گردد و با داوطلبان متخلّف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.

۸- با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات شما به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها دارد، خواهشمند است نسبت به تکمیل نمودن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در این آزمون از تاریخ ۳/۹/۹۶ لغایت ۸/۹/۹۶ بصورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان اقدام نمائید.

 

جدول‌  استان و شهرستان محل برگزاری  و نشانی باجه‌های رفع نقص احتمالی کارتهای شرکت درآزمون  پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری  ایران  سال ۱۳۹۶

نام استان محل اقامت

نام شهرستان محل برگزاری

محل رفع نقص کارت

نشانی باجه‌های رفع نقص

آذربایجان شرقی

تبریز

دانشگاه تبریز

تبریز: بلوار۲۹بهمن، دانشگاه تبریز، طبقه همکف، ساختمان مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی

آذربایجان غربی

ارومیه

دانشگاه ارومیه

ارومیه: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه ارومیه، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه‌ ارومیه

اصفهان

‌ اصفهان

دانشگاه اصفهان

اصفهان: میدان آزادی(دروازه شیراز)، بلواردانشگاه،درب شمالی دانشگاه اصفهان،جنب اداره کل آموزش ستاد  اجرای آزمونها دانشگاه اصفهان

اردبیل

اردبیل

دانشگاه محقق اردبیلی

اردبیل: خیابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبیلی، ساختمان سابق اداره کل امور آموزشی

البرز

کرج

دانشگاه خوارزمی کرج

کرج: حصارک، میدان دانشگاه، دانشگاه خوارزمی پردیس کرج

ایلام

ایلام

دانشگاه ایلام

ایلام: بلوارپژوهش،دانشگاه ایلام ، حوزه معاونت آموزشی

بوشهر

‌ بوشهر

دانشگاه خلیج فارس بوشهر

بوشهر: خیابان شهید ماهینی، دانشگاه خلیج فارس بوشهر

تهران، سمنان،سیستان

و بلوچستان ،

هرمزگان

تهران

دانشکده فرهنگ وارتباطات دانشگاه سوره

تهران: خیابان انقلاب، میدان فردوسی، بن بست شاهرود، دانشکده فرهنگ وارتباطات دانشگاه سوره

چهارمحال و بختیاری

شهر کرد

دانشگاه شهرکرد

شهرکرد: بلواررهبر، دانشگاه شهرکرد، معاونت آموزشی

خراسان شمالی،

خراسان رضوی،

خراسان جنوبی

مشهد

دانشگاه فردوسی مشهد

مشهد: بلوار وکیل آباد،روبروی پارک‌ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت آموزشی دانشگاه

خوزستان

اهواز

دانشگاه شهید چمران اهواز

اهواز: جاده گلستان، جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهیدچمران اهواز

زنجان

زنجان

دانشگاه زنجان

زنجان: کیلومتر ۶ جاده تبریز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی واحدرایانه

فارس، کهگیلویه و بویراحمد

شیراز

دانشگاه شیراز

شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز

قزوین

قزوین

دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین

قزوین: بلوار دانشگاه، روبهروی صدا و سیما ، دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین

قم

قم‌

دانشگاه قم

قم: انتهای بلوارمحمدامین، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، سازمان مرکزی دانشگاه

کردستان

سنندج

دانشگاه کردستان

سنندج: خیابان پاسداران، خیابان دانشگاه، درب اصلی دانشگاه کردستان، مهمانسرای دانشگاه

کرمان

کرمان

دانشکده فنی و حرفه ای شماره یک کرمان (شهید چمران)

کرمان: خیابان شهید مصطفی خمینی، ابتدای هفت باغ علوی، دانشکده فنی و حرفه­ای شماره یک کرمان(شهید چمران)

کرمانشاه

کرمانشاه

دانشگاه رازی کرمانشاه

کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، سازمان مرکزی دانشگاه، اداره آموزش

گلستان

گرگان

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

گرگان: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان

گیلان

رشت

دانشگاه گیلان

رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهربازی، پردیس دانشگاه گیلان

لرستان

خرم‌آباد

دانشگاه لرستان

خرم‌آباد: کیلومتر ۵ جاده (خرم آباد – تهران)، دانشگاه لرستان

 

مازندران

ساری

دانشکده فنی امام محمد باقر (ع)

ساری: بلوار خزر، خیابان شهید مطهری (طبرستان)، دانشکده فنی امام محمدباقر (ع)

مرکزی

اراک

دانشگاه اراک

اراک: میدان شریعتی، دانشگاه اراک، درب اصلی دانشگاه ، روبروی باجه انتظامات

همدان

‌همدان

دانشگاه بوعلی سینا همدان

همدان: شهرک مدرس، خیابان ابوطالب، دانشکده علوم انسانی، معاونت آموزشی دانشکده

یزد

یزد

دانشگاه یزد

یزد: صفائیه، چهار راه پژوهش،ورودی دانش، ساختمان کنار سالن فجر

 

← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=34248

۳۴ نظر

 1. oخدا به عزت اقا امام حسین اون مراقب ازمون وکالت را که ارامش و سکوت ازمون را بهم ریخت و بیش از چهل سوال را بدون پاسخ بدلیل عدم تمرکز و رفتن هواسم به پیش صحبتهای او با همکارش که ده بار خواهش کردم صحبت نکنید و برید بیرون اما توجه نکرد تا وقتم هدر رفت را و نبود ناظر و بازرس .اون مراقب را در دودنیا مورد لعنت خدا قرار دهد .شاهد دارم برای این عمل شوممراقب که شش ماهتلاشم را بر باد داد .خدایا بی عدالتی و بدبختی تا کی؟

 2. چرا سهمیه ایثارگران تایید نکردن!!

  دوستان کسی هم این مشکلو داره ؟؟

 3. سلام چرا سایت سنجش هنوز پرینت کارت ورود ب جلسه ازمون وکالت رو نذاشته؟ امروز ٣٠م دیگ

 4. با سلام
  دوستان عزیز لطفا الکی دل خودتونو خوش نکنید اینا دلشون به حال ما ها نمیسوزه

 5. واقعا متاسفم برا همه کسایی که فقط خودشون در درجه اول و آخر براشون مهمه واقعا متاسفم برا همه مسولایی که دم از عدالت میزنن
  همین چند دقیقه پیش یه زلزله که ریشترش بالای ۵ بود ایلام رو لرزوند؛به توصیه صدا و سیما خونه ها رو ترک کردیم و آواره خیابان شدیم فردا هم کارت ورود به جلسه ها رو میدن
  بنظرتون با این شرایط میشه آزمون وکالت داد؟اون هم درصورتی که روزهای پایانی خیلی اهمیت داره و باید با آرامش بیشتری مطالعه کنیم.
  خدا وکیلی اگر تهران یه زلزله ۲ریشتری می اومد همین جور دست رو دست میذاشتین ومیگفتین انشاالله چیزی نیست برید امتحان بدین؟
  الآن یه هفته ست که با هر تکون باید بدو بدو از خونه فرار کنیم.
  آقای کریمی مسئول محترم کانون وکلای ایلام خواهشا پیگیری کنید که آزمون چند روز به تعویق بیفته…

  • چرا مسائل و اینقدررررر بزرگ میکنید. خب الان خیابونین فردا صبح کارت وبگیرین باز مجدد شروع به خوندن کنید،،،،بخدااااااا مشهد چندشب همش میرفتیم خیابون،،،،،میدونم سخته اما اینجوری با گفتن این حرفها بیشتر دچار استرس میشید،،،،،،،الانم که کانون کرمانشاه اطلاعیه زده ،،،،دیگه این حرفها فایده نداره ،،،،،فقط توکل کنیدو استرس و دور کنید،،،،،

 6. دوستان یکسره هستیم رو ویبره چطور بااین شرایط آزمون بدیم تورابه خدا کاری کنین تماس بااسکودا فراموش نشه

 7. سلام دوستان واقعا وضعیت در غرب کشورمناسب برای شرکت درازمون نیست اگه این ازمون برگزاربشه رقابت عادلانه نیست اگه اسکودا کاری نمیکنه باید خودمون دست به کارشیم همه حقوقی هستیم عادلانه قضاوت کنید وتصمیم بگیرید وقت خیلی کمه یاعلی!!!!!!

 8. شک ندارم دوستانی که اینجا هستن همه صادق هستن و کسی قرار نیست سواستفاده بکنه ،،،،،اما اما ممکنه ادمهایی پیدا بشن بیان وتقاضای به تاخیر انداختن کنن چرا؟ چون نخوندن واز اب گل الود میخوان ماهی بگیرن ،،،،،که به هیچ وجه حق ندارن چون باید از قبل میخوندن مثل همه ماها،،،،،،،،،،لطفا احساسی به پیامهای من نگاه نکنید وسریع جبهه گیری نکنید،،،،به شماها توهین نشد شماها واقعا صداقت دارید،،،،من گفتم ممکنه !!!!!!!!! همین،،،،،،،

  • منا خانم .یکی مثل من که انقدر خونده که سوالات ازمون رو قورت میدم (البته به یاری الله) و دیگه الان یک هفته بیشتره که نمیخونم و هیچ موسسه ای هم نرفتم سال ۹۴ یک ماه مونده به ازمون دادشم رفت رحمت خدا و با تفاوت اندکی قبول نشدم چون حتی سر جلسه اشک تو چشام بود…من که فقط یه برادر از دست دادم و اون شد حال روزم.دیگه از این بنده خداها چه انتظار داری،اگه خوندی میتونستی بیشتر بخونی .و این رو خطاب به یکی دیگه‌از دوستان هم عرض کردم تاخیر دو هفته ای کسی رو علامه دهر نمیکنه..شما اگه منجی حقی…هنوز نتونستی درک کنی چه مصیبتی اونجاس .من رفتم از نزدیک دیدم …خواهشا اینقد خوندم خوندیم نکنید.یکم حداقل همدردی کنید …سپاس

   • واقعا ممنون از همدردیتان خواهشا تماس بااسکودا فراموش نشه

   • همین مشهد که من هستم چندماه پیش تا چندوقت زلزله میومد ولی من حتی مامانم گفتن بیا شهرستان پیش ما نرفتم گفتم نمیتونم زندگیمو ول کنم بیام معلوم نیست تاکی طول بکشه وفقط حواسم به خوندن بود،،،،،،،،منظورم کرمانشاه نیست که کلا خراب شده منظورم با اونهاییست که میگن استرس زلزله داریم،،،،،خب این ربطی به اسکودا نداره مگه انسان به خدا توکل نداره ،،،،،،،باید با پس لرزه بترسیم و از درس بمونیم؟؟؟؟ ما هرشب با ترس میخوابیدیم اما من میگفتم اگه عمر من به دنیا باشه این زلزله ها کاری ازپیش نمیبره ،،،،،،ادم ها تو شرایط مختلف حتی دردناکترین شرایط ،،،،،واکنش های مختلفی دارن ،،،،دربرخورد با اتفاقات ،،،،،،

  • سلام دوست عزیز اینی که میگیم ازمون باتاخیر برگذاربشه ربطی به خوندن مانداره هرروزباترس زندگی میکنیم که زلزله نیاد اونوقت دوستانی که خانواد ه هاشونوازدست دادن باچه شوقی ازمون بدن تواین ترس ودلهره بنظرت خودخواهی نیست اگه خدای نکرده این اتفاق واسه خودتم میفتاد این جوری حرف میزدی؟؟!😭

  • دیبا خانوم برادر ادم یا هرعزیزی ازدست بره چه دوهفته بگذره چه یکماه بازم داغ تازست ،،،،،واشک تو چشمای ادم جمع میشه ،،،،،،این خود ماهستیم که باید قوی باشیم قوی،،،،،توکل به خدا کنیم،،،،،،ببینید نیاز نیست بریم کرمانشاه خود تلویزیون نشون میده وکاااااملا مشخصه چقدررر اتفاق بدی افتاده،،،،،،،منم همدردی کردم از روز اول بارها گفتم اما مسائل و به هم ربط ندین،،،،،اتفاقادخودمن بارها گفتم اونجا اگه به تعویق بیفته عالیه!!!! حرف من چیز دیگریست که متاسفانه با احساس فقط به صحبتهای من جواب داده میشه ،،،،،،،،،من حرفم اینه همه جا باید لحاظ شه ،،،،،شما همینقدر متوجه باشید خیلیا روی جمعه حساب کردن ،،،،،،،،،،،

   • من پسرم.انشالله موفق بشی.و وکیل اگه شدی ناجی حق باشی و سختی و مصیبت دیده نه ناجی ناحق

   • الان من ناجی ناحق هستم که میگم کرمانشاه ومرکز و به تاخیر بندازن اما واسه بقیه بگیرن؟ ببین دوست عزیز ظاهرا عدالت از دید ادمها تعریفش متفاوت شده،،،،،،،اگر منو میشناختید میفهمیدید اگر طرف حق نمیبودم عمرا پابه این رشته نمیگذاشتم،،،،چون مطلقا درامدش واسم مهم نیست ،،،،،،،،حتی فقط اگه حتی به یک مظلوم بتونم کمک کوچکی بکنم لذت میبرم،،،،،،،من حادثه ی کرمانشاه که اتفاق افتاد حتی همسرم اخبار میدید من حواسمو پرت میکردم نبینم چون با دیدن اون صحنه ها زندگی عادیم مختل میشه چون به معنای واقعی غصه میخورم ،،،،،،،،،من گفتم بازم میگم کانون شما باااید کاری کنه ازمونتون دیرتر برگزار بشه،،،،،اما بقیه ی کانونها تشریفشونو بیارن سر ازمون،،،،،،،،و هرچی خوندن امتحان بدن،،،،،،،،،،،موفق باشید،،،،،سعی کنیم زود قضاوت نکنیم با چند جمله همدیگر و،،،،،،،،،،

 9. شما فقط خودتونو نبینید اینقدر در کل کشور ادمایی هستن که اگه جمعه برگزار نشه کل برنامشون بهم میخوره و کلی مشکلات واسشون به وجود میاد ،،،،ازمون سراسری اسمش روشه همه ی کشور باید درنظر گرفته بشه نه فقط یکجا ،،،،،باز به سر من نریزید اعتراض کنید چون من شرایط شمارو درک میکنم که میگم فوقش تهران وکرمانشاه عقب بیفته،،،،،همچین بی درک نیستیم اما سراسری نباید همه جا کنسل بشه،،،،،،،،،

 10. ایشالله برای شما کرمانشاهی ها یا نهایت مرکز با تاخیر بشه و برای ماها حتما جمعه بگیرن که شرایط خوبی نداریم وباید هرچه سریعتر تمام شه ،،،،،،،،،،

  • ما نمیگیم سراسرکشور ۴کانون کرمانشاه مرکز کردستان و ایلام چون شرایط منطقه غرب خیلی وخیمه البته ازتمام دوستانم که همدردی کردن نهایت سپاسگزاری را دارم

 11. با سلام.من تعجب میکنم از دوستان عزیز زلزله زده..این همه‌مسول بلند پایه اومدن اونجا به راحتی میتونستین این موضوع رو مطرح کنید الان هم‌که رهبر انقلاب اونجاست چرا یک کدومتون پیش قدم نشد و دست رو دست گذاشتین..یه مقدا ی هم‌تعلل کردین قبول کنید…با تشکر

 12. متاسفانه فرصت چندانی تا آزمون نمونده والا اگه حداقل ۲ هفته تا آزمون وقت بود از طریق تلگرام یک کمپین تشکیل میدادیم و خودمون تصمیم میگرفتیم که آزمون بدیم یا نه و به فکر دوستان کرمانشاهیمون باشیم . در این فرصت اندک فکر نمیکنم افراد زیادی حتی از وجود این کمپین مطلع بشن و حتما الان همه سرشون تو کتابه

 13. سلام .جناب کشاورز مناطق غرب کشور هر ساعت زلزله ۳ یا ۴ ریشتر راتجربه میکنند و متاسفانه شرایط اضطراب و استرس تمام وجود ما را گرفته کاش میشد سوم دی این ازمون برگزار میشد تا حداقل شرایط ما نیز عادی بشه و تمرکزمان یهتر .خدا را شاهد میگیرم من شبا اصلا نمیخوابم به خاطر مادر و خواهر و برادر کوچکم اصلا آزمون وکالت را فراموش کردم .امیدوارم به عنوان یک پدر این صنف مهربانی به خرج داده و درخواست بدید ازمون را با تاخیر برگزار کنند تا شاید التیامی بر دل داوطلبان این مناطق غرب باشد منتظر لطفتان باشم.

 14. یک عدد موجود زنده

  دوستاااااان سلام طفا کوتاه نیاید،تا وقتی کارت روی سایت نیومده میشه همه کاری کرد،لطفا تسلیم نشید و لطفا تماس بگیرید هم با اسکودا هم سازمان سنجش،آزمون وکالت که از آزمون ارشد راحتتره تعویقش،چطور بخاطر برف ارشدو یک هفته عقب انداختن،تازه فکر کنم کارت ورود به جلسه هم دریافت کرده بودیم،دقیقا یادم نمیاد ولی من همون سال ارشد قبول شدم و الانم از هر کسی که پیامو میخونه میخوام که کوتاه نیاد،شاید فایده نداشته باشه ولی بقول حضرت سعدی به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشمممممم
  پیام کوتاه اسکودا۳۰۰۰۲۵۹۲۶۰
  شماره تماس اسکودا
  ۸۸۷۰۲۲۹۰
  ۸۸۷۰۲۲۹۲
  ۸۸۷۰۲۲۹۱
  سازمان سنجش
  ۳ الی ۸۸۹۲۳۹۵۰
  حتی اگر مسائلی مثل قرنطینه طراحان و چاپ کنندگان سوالات مطرح باشه هم برای همه آزمونها مطرح باید باشه و این تعویق برگزاری قبلا هم اتفاق افتاده و امر خارق العاده ای نیست و راهکار دارد….
  در نهایت از همه تمنا دارم که در عین تلاش برای تعویق،تمرکز بر آزمونو از دست ندهند و در حاشیه از اصل دور نشوند،موفق باشیممممممم

 15. سلام
  با این تعداد پس لرزه اگر خدای نکرده درست لحظه آزمون دوباره زلزله بشه تکلیف عزیزان هم وطن چیه؟ چطوری میخوان تمرکز داشته باشن؟

 16. بسم الله الرحمن الرحیم

  …..جز واژه افسوس و همدردی دوستان عزیز ایلامی و کرمانشاهی،سر پل ذهاب و…دیگر هیچ‌نمیتوان گفت..به ه. حال من هم به نوبه خود سعی کردم تا کمکی به شما شود اما افسوس واقعا افسوس …به هر حال موفق باشید ..دوست کوچک‌شما از خوزستان

 17. خیلی ناراحت شدم پس انسانیت کجاست امیدوارم واسه هیچ کس این اتفاقانیوفته خداکمکشون کنه امیدوارم همشون موفق شن واقعاشرایط سختی دارن 😔😔😔😔

 18. متاسفانه جامعه حقوقی یکپارچهتیست والا یه کمپین راه مینداختیم برای صرفا حمایت از حقوق دانهای کرمانشاه تا از پایین معادله را رقم بزنیم نه اینکه منتظرباشیم کسی برامون کاری کنه.
  کارتامه اسکودا نشان دهنده عدم کفایت این نهاد در همه زمینه ها حتی دفاع از حقوق حقه خودش بوده چه رسد به تبیین فضایل انسانی و نوعدوستی. من بعنوان عضو کوچکی از جامعه حقوقدانان واقعی ایران مجدانه با ارسال میامک شرایط حاد مناطق زلزله زده را به آقای کشاورز گوشزد کردم اما کو گوش شنوا دریغ از جواب.

 19. کاش کمی معقولانه تر تصمیم می گرفتن.ولی دوستان کرمانشاهی از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت می کنم.این روزها نیز می گذرد.تمام تلاشتان را بکنید و نشان دهید که شما در شرایط بحراتی خیلی بهتر از بقیه آزمون میدهید.موفق باشید

 20. واقعا که
  من خودم امتحان دارم اما مگه زلزله رو ندیدی؟ حقوقی هستید شما؟؟ بذارید هفتشون رد بشه بعد تزشون تمتحتن بگیربد! خدایا خودت نجاتمون بده از دست اینا

 21. چیزی برای گفتن ندارم . چون گوش شنوا نیست .

 22. این چیه مگه انسان دوستی حالیشان نمیشه
  مردم بدبخت کرمانشاه چکارکنن شرایط هیچکس خوب نیست

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*