عضويت در کانال تلگرام اختبار
انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران صفحه اینستاگرام پایگاه خبری اختبار ماهنامه وکلا شماره ششم-تنها مجله تخصصی وکلای ایران
آخرین خبرها
خانه » درباره ما

اپلیکیشن تبصره برای آموختن حقوق بسته های جامع سرعتی آزمون دکتری حقوق موسسه جی5

درباره ما

 

 

 

 

پایگاه خبری اختبار یک رسانه مستقل است که به طور مشخص در حوزۀ رشته حقوق ( Law ) فعالیت می کند. پایگاه خبری اختبار به هیچ سازمان و نهاد دولتی یا خصوصی وابسته و مربوط نیست، همین طور این پایگاه خبری وابسته به هیچ موسسه و مرکز آموزشی دولتی یا خصوصی هم نیست، همه مطالب و تصاویری که ممکن است در مورد معرفی خدمات و ارائه اطلاعات موسسات یا اشخاص در این پایگاه خبری ببینید از سوی صاحبان این محصولات و خدمات در قالب آگهی سفارش داده شده و منتشر شده اند.

دیدگاه

کوشیده ایم با همراه ساختن دانش حقوق و فناوری های نوین رایانه ای زمینه ی بهره های فراوان برای جامعه ی حقوقی  فراهم آوریم.

بسیار وبسایت های حقوقی را دیده ایم که با ظاهری زیبا ، خالی از محتوای علمی و قابل بهره گیری برای دانشجویان و پژوهندگان علم حقوق و یا عکس آن، سایت ها و وبلاگ های اساتیدی که خالی از جذابیت های ظاهری و برتری های فنی هستند.

اینجا ما کوشیده ایم قدر مطلوبی از هر دوی ظرفیت های فنی و علمی را همراه کنیم تا علاوه بر محتوا، جذابیت و کیفیت فنی نیز فراهم باشد،

وبسایت اختبار به همین مقصود در آذرماه ۱۳۹۱ راه اندازی شده و تحت مجوز مخصوص در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران به ثبت رسیده است.

پایگاه خبری اختبار

 

روش

  • خط مشی اصلی این وبسایت رفتار صادقانه و مسوولانه در برابر مخاطبانش است.
  • اختبار خود را ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و قواعد پذیرفته شده ی عرفی و بین المللی می داند.
  • اختبار خود را ملزم به رعایت حقوق معنوی پدیدآورندگان محصولات فکری می داند.

 

مسوولیت

این وبسایت متعلق به سیاوش هوشیار است.

و کلیه مسوولیت ها و حقوق ناشی از این وبسایت انحصارا مخصوص ایشان می باشد.

email

 

همکاران اختبار

سردبیر و مدیر مسوول : سیاوش هوشیار

امور بازرگانی: سهراب هوشیار حسینی

دبیر سرویس خبر: مونا زنده دل

مسوول فنی: مجید چاکری

همکار تحریریه: فاطمه یزدانی

اختبار در لغتنامه دهخدا(رحمه الله علیه)

 

اختبار. [ اِ ت ِ ] (ع مص ) آزمودن . (تاج المصادر بیهقی ) (زوزنی ). امتحان . (غیاث ). آزمایش . تجربت . ابتلاء. استخبار : هرکه بر درگاه پادشاهان بی جریمه ای جفا دیده باشد… پیش از امتحان و اختبار پادشاه را تعجیل نشایست فرمود در فرستادن او بجانب خصم . (کلیله و دمنه ). مصحح بشواهد عیان و مسجل بتصدیق اختبار و امتحان . (ترجمه ٔ تاریخ یمینی ). بطول اختبار و اعتبار بمزید قربت و رتبت مخصوص گشت . (ترجمه ٔ تاریخ یمینی ). || آگاهی بچیزی . (منتهی الارب ). خبر گرفتن . (غیاث ). آگاهی پس از آزمایش . اختبار کردن ؛ آزمودن . (زمخشری ). || جرجانی در تعریفات آرد: اختبار، کاری را گویند که موجب ظهور چیزی باشد یعنی امتحان . اختبار از خداوند تبارک عبارت از ظاهر و آشکار کردن چیزی است که از اسرار خلق خود دانسته است . زیرا علم خدا دو قسم است یکی علم در لوح است که قبل از وجود شی ٔ میباشد و دوم علمی است بعد از وجود شی ٔ در مظاهر خلق و این معنی دوم اختبار را بلا هم میگویند.