انتشارات استیناف ناشر کتب حقوقی پایگاه خبری وکلا پرس

درباره ما

پایگاه خبری اختبار یک رسانه مستقل است که به طور مشخص در حوزۀ رشته حقوق ( Law ) فعالیت می کند. پایگاه خبری اختبار به هیچ سازمان و نهاد دولتی یا خصوصی وابسته و مربوط نیست، همین طور این پایگاه خبری وابسته به هیچ موسسه و مرکز آموزشی دولتی یا خصوصی هم نیست، همه مطالب و تصاویری که ممکن است در مورد معرفی خدمات و ارائه اطلاعات موسسات یا اشخاص در این پایگاه خبری ببینید از سوی صاحبان این محصولات و خدمات در قالب آگهی سفارش داده شده و منتشر شده اند.

دیدگاه

کوشیده ایم با همراه ساختن دانش حقوق و فناوری های نوین رایانه ای زمینه ی بهره های فراوان برای جامعه ی حقوقی  فراهم آوریم.

بسیار وبسایت های حقوقی را دیده ایم که با ظاهری زیبا ، خالی از محتوای علمی و قابل بهره گیری برای دانشجویان و پژوهندگان علم حقوق و یا عکس آن، سایت ها و وبلاگ های اساتیدی که خالی از جذابیت های ظاهری و برتری های فنی هستند.

اینجا ما کوشیده ایم قدر مطلوبی از هر دوی ظرفیت های فنی و علمی را همراه کنیم تا علاوه بر محتوا، جذابیت و کیفیت فنی نیز فراهم باشد،

وبسایت اختبار به همین مقصود در آذرماه ۱۳۹۱ راه اندازی شده و تحت مجوز مخصوص در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران به ثبت رسیده است.

پایگاه خبری اختبار

روش

  • خط مشی اصلی این وبسایت رفتار صادقانه و مسوولانه در برابر مخاطبانش است.
  • اختبار خود را ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و قواعد پذیرفته شده ی عرفی و بین المللی می داند.
  • اختبار خود را ملزم به رعایت حقوق معنوی پدیدآورندگان محصولات فکری می داند.

مسوولیت

این وبسایت متعلق به سیاوش هوشیار است.

و کلیه مسوولیت ها و حقوق ناشی از این وبسایت انحصارا مخصوص ایشان می باشد.

email

همکاران اختبار

سردبیر و مدیر مسوول : سیاوش هوشیار

امور بازرگانی: سهراب هوشیار حسینی

دبیر سرویس خبر: مونا زنده دل

مسوول فنی: مجید چاکری

همکار تحریریه: فاطمه یزدانی

اختبار در لغتنامه دهخدا(رحمه الله علیه)

 

اختبار. [ اِ ت ِ ] (ع مص ) آزمودن . (تاج المصادر بیهقی ) (زوزنی ). امتحان . (غیاث ). آزمایش . تجربت . ابتلاء. استخبار : هرکه بر درگاه پادشاهان بی جریمه ای جفا دیده باشد… پیش از امتحان و اختبار پادشاه را تعجیل نشایست فرمود در فرستادن او بجانب خصم . (کلیله و دمنه ). مصحح بشواهد عیان و مسجل بتصدیق اختبار و امتحان . (ترجمه ٔ تاریخ یمینی ). بطول اختبار و اعتبار بمزید قربت و رتبت مخصوص گشت . (ترجمه ٔ تاریخ یمینی ). || آگاهی بچیزی . (منتهی الارب ). خبر گرفتن . (غیاث ). آگاهی پس از آزمایش . اختبار کردن ؛ آزمودن . (زمخشری ). || جرجانی در تعریفات آرد: اختبار، کاری را گویند که موجب ظهور چیزی باشد یعنی امتحان . اختبار از خداوند تبارک عبارت از ظاهر و آشکار کردن چیزی است که از اسرار خلق خود دانسته است . زیرا علم خدا دو قسم است یکی علم در لوح است که قبل از وجود شی ٔ میباشد و دوم علمی است بعد از وجود شی ٔ در مظاهر خلق و این معنی دوم اختبار را بلا هم میگویند.

دکمه بازگشت به بالا