۱۶ شهریور، آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ (دانشگاه سراسری)

پایگاه خبری اختبار- با انتشار سری دوم اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰، مهلت انتخاب رشته داوطلبان این آزمون تا پایان روز سه‌شنبه ۱۶ شهریور تمدید شد.

به گزارش اختبار، آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در روزها ششم، هفتم و هشتم مردادماه برگزار و نتایج اولیه آن روز ۸ شهریور اعلام شد.

طبق آمار منتشر شده بیش از ۶۳۶ هزار نفر در این آزمون شرکت کرده اند که بیش از ۶۳ درصد شرکت کنندگان مجاز به انتخاب رشته شده اند.

مهلت انتخاب رشته مجازشدگان این آزمون از روز ۱۰ تا ۱۳ شهریور تعیین شده بود که این مهلت تا پایان روز ۱۵ شهریور نیز تمدید شد.

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

داوطلبان و متقاضیان می توانند دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ را از لینک زیر دریافت کنند:

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

بااینحال امروز سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که با توجه به انجام اصلاحاتی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۱۶/۰۶/۱۴۰۰ نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ تمدید نمی شود

در اطلاعیه سازمان سنجش آمده است که «با توجه به عدم تمدید مجدد مهلت انتخاب رشته، لازم است متقاضیان مجاز به انتخاب رشته در فرصت باقیمانده نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام نمایند.»

بنابراین فردا، سه‌شنبه،‌آخرین فرصت مجازشدگان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ برای انتخاب رشته خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا