کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید اینترنتی کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت با تخفیف

کانون وکلای دادگستری مرکز هیچ‌گونه ارتباط سازمانی با هیچ یک از موسسات ندارد

علی نجفی‌توانا، رییس کانون وکلای دادگستری مرکز با اشاره به حضور برخی از اعضای هیات مدیره کانون وکلای مرکز در مراسم مربوط به یکی از مووسسات آموزشی:

کانون وکلای دادگستری مرکز هیچ‌گونه ارتباط سازمانی با هیچ یک از موسسات ندارد

رییس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت که این کانون هیچ‌ گونه ارتباط سازمانی با هیچ یک از موسسات حقوقی ندارد.

علی نجفی‌ توانا در گفت‌و‌گو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: در همایش سالانه یکی از موسسات آموزشی، برخی از اعضای هیأت مدیره کانون مرکز حضور داشتند که حضور آنها باعث بروز سوالاتی در خصوص رابطه کانون مرکز با این موسسات شد.

وی افزود: کانون وکلای دادگستری مرکز ضمن قدردانی از زحمات تمامی موسساتی که در زمینه ارتقای توان علمی متقاضیان ورود به عرصه وکالت فعالیت دارند، اعلام می‌کند که این کانون هیچ گونه رابطه سازمانی با هیچ یک از موسسات [آموزشی] حقوقی ندارد و شرکت برخی از همکاران ما در همایش‌ها و نشست‌های این موسسات و سایر موسسات آموزشی به معنای حمایت و تائید عملکرد یا موضع‌گیری کانون چه به صورت مثبت یا منفی در رابطه با برآیند فعالیت آن‌ها نیست.

رییس کانون وکلای دادگستری مرکز یادآور شد: برای کانون وکلای دادگستری مرکز تمام موسسات به عنوان موسسه آموزشی دارای اعتبار واحد هستند و حضور یا عدم حضور در نشست‌ها و همایش‌های این موسسات نباید نشانه حمایت یا عدم حمایت کانون وکلا و هیات مدیره آن به عنوان شخصیت حقوقی تلقی شده و یا موجب ایجاد امتیاز یا سلب امتیاز از آنان شود.

نجفی‌ توانا ادامه داد: کسانی که برای ورود به حرفه وکالت قصد دانش افزایی دارند بدانند که آموزش در هر موسسه‌ و قبولی آنان به علت ارتباط یا عدم ارتباط با کانون وکلا نیست.

وی تاکید کرد: حضور بعضی از اعضای هیأت مدیره در نشست های برخی از موسسات نباید به نمایندگی از هیأت مدیره یا کانون وکلا تلقی شود.

تصاویر مربوط به حضور و سخنرانی دو تن ا زاعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در مراسم مربوط به یکی از موسسات آموزشی که اخیرا در برج میلاد تهران برگزار شده است:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا