کارکنان کانون وکلای دادگستری مرکز دقت، سرعت و سلامت و صحت در کار را سرلوحه خود قرار دهند

دکتر نجفی توانا رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز:

کارکنان کانون وکلای دادگستری مرکز دقت، سرعت و سلامت و صحت در کار را سرلوحه خود قرار دهند

جلسه اداری آقای دکتر نجفی توانا رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با کارکنان کانون در روز شنبه مورخ ۲۱/۴/۹۳ برگزار گردید .

در این جلسه که آقای دکتر محمد نبی نایب رئیس کانون نیز حضور داشتند ، ریاست کانون از همکاران خواست تا دقت ، سرعت وسلامت وصحت در کار را سرلوحه خود قرار دهند .

ایشان ارزیابی ونیاز سنجی کار همکاران در بخش های مختلف را مورد تاکید قرار داد واز مدیر داخلی کانون خواستند در اینخصوص اقدام نمایند .

ریاست کانون در ادامه تصریح نمودند که هیچ گروه وجناحی از گروههای فعال کانون حق دخالت در امور اداری کانون را ندارند. همه شما موظف هستید تا وظایف محوله را با جدیت انجام دهید .ایشان اضافه نمودند رئیس واعضای هیأت مدیره کانون ، تمام وقت خود را برای کانون گذاشته واز همکاران نیز تغییر وارتقای کار مورد درخواست است .

رئیس کانون در ادامه موکداً از همکاران خواست تا سلامت نفس خود را حفظ   نمود ه ومراقبت نمایند تا خدای نکرده گرفتار مسائل حاشیه ای نشوند .

هر چند که ما میدانیم دامن همکاران از این مسائل مبری است ولی باید به گونه ای کار کنید که در مظان اتهام نباشید .مطمئناً  در صورت تخلف با متخلف برخورد قانونی خواهیم نمود .

ریاست محترم کانون اضافه نمودند که هدف اصلی ما ارائه خدمات به موقع ، مناسب و کارآمدی در قبال مطالبات قانونی و عرفی وکلاء و کارآموزان می باشد .

دکتر نجفی توانا در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشتند در زمینه ارائه آمار وسایت نیز کار با تلاشی جدی شروع شده ولی تا به روزرسانی آنها وجلب رضایت وکلا کار زیادی داریم وباید این تلاش ادامه پیدا کند .

ریاست محترم کانون در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه نسبت به قاطبۀ همکاران اداری شناخت دارند که از افراد دلسوز وکارآمد می باشند از کارکنان اداری تقدیر وتشکر نمودند .

همچنین در این مراسم آقای دکتر محمد نبی نایب رئیس محترم کانون با ذکر حدیث نبوی «اجتنبوا من مواضع التهم » همکاران اداری را به دوری از مواضع اتهام وتهمت دعوت نموده اند وبیان داشته اند که در جهت خواست وکلا وهیأت مدیره جدید در جهت ایجاد تغییر وتحول برای پویایی کانون گام خواهیم برداشت .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا