انتشارات استیناف ناشر کتب حقوقی پایگاه خبری وکلا پرس

پژوهشگاه قوه قضاییه برای جذب پژوهشگر فراخوان داد

مهلت ارسال مدارک تا ۱۵ مهرماه ۹۸

پایگاه خبری اختبار– پژوهشگاه قوه قضائیه برای بهره گیری از توان و ظرفیت اساتید، دانشجویان و فارغ ­التحصیلان حوزه و دانشگاه با انتشار فراخوانی از پژوهشگران رشته‌های حقوق دعوت به همکاری کرد.

متن فراخوان منتشر شده از سوی این پژوهشگاه به شرح زیر است:

پژوهشگاه قوه قضائیه در نظر دارد به منظور بهره­ گیری از توان و ظرفیت اساتید، دانشجویان و فارغ ­التحصیلان حوزه و دانشگاه، در مرحله نخست از میان پژوهشگران و متخصصان رشته­ های حقوق (گرایش‌های مختلف)، فقه و حقوق و مدیریت (دولتی، سیاستگذاری، منابع انسانی) به‌ عنوان پژوهشگر تمام‌وقت و پاره‌‌وقت به‌ صورت حضوری و غیرحضوری دعوت به همکاری نماید.

شرایط و معیارهای جذب:

 – دارا بودن مدرک دکتری تخصصی در رشته ­های مورد نیاز (دانشجویان مقطع دکتری نیز می‌توانند ثبت نام کنند.)
– آشنایی کامل با روش­های تحقیق
– برخورداری از سابقه پژوهشی کاربردی و نظری مرتبط
– قبولی در مصاحبه عمومی و علمی
– تسلط به حداقل یک زبان خارجی

از پژوهشگران علاقه‌مند دعوت می­‌شود فرم درخواست همکاری و کارنامک علمی پژوهشی خود را پس از تکمیل، حداکثر تا ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۸ به ایمیل پژوهشگاه به آدرس Farakhan@ijri.ir ارسال نمایند. لازم است در فرم درخواست همکاری، نوع همکاری اعم از تمام ­وقت و پاره ­وقت، حضوری یا غیرحضوری اعلام شود.
پس از بررسی و ارزیابی درخواست‌ها، با پژوهشگران موردنیاز تماس حاصل خواهد شد. سابقه همکاری با پژوهشگاه قوه قضائیه و نیز سابقه فعالیت پژوهشی مرتبط با معضلات قوه قضائیه، امتیاز اولویت در جذب خواهد داشت.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز طرح ابهامات و پرسش های احتمالی خود در خصوص فراخوان، از طریق ایمیل فوق با پژوهشگاه ارتباط برقرار نمایند.
@ijrichannel
http://www.ijri.ir/farakhan.html

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا