عضويت در کانال تلگرام اختبار
دوشنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران صفحه اینستاگرام پایگاه خبری اختبار ماهنامه حقوقی وکلا-جلد-دوم
آخرین مطالب
خانه » اخبار » اخبار دانشگاه ها » وزیر علوم بر الزام دانشگاه ها به عدم برگزاری امتحانات در ایام انتخابات تاکید کرد

هوالوکیل فروشگاه کتب حقوقی بسته های جامع سرعتی آزمون قضاوت و وکالت موسسه جی5

وزیر علوم بر الزام دانشگاه ها به عدم برگزاری امتحانات در ایام انتخابات تاکید کرد

Share Button
وزیر علوم‏ ‏‏‏تحقیقات و فناوری بار دیگر بر اجرایی کردن مصوبه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاهها در ایام انتخابات تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر‏‌، کامران دانشجو عصر امروز در حاشیه مراسم کلنگ زنی نخستین دانشگاه علوم ورزشی و تربیت بدنی کشور در مشهد در جمع خبرنگاران درباره الزام دانشگاهها به اجرایی کردن مصوبه امتحانات پایان ترم نیمسال دوم تحصیلی جاری‌ تاکید کرد: تمام دانشگاههای کشور بر اساس مصوبه ای که پایان سال ٩١ به آنان ابلاغ شد امتحانات پایان ترم را برگزار می کنند. با بررسیهایی که صورت گرفت و درخواستهایی که از سوی دانشجویان وجود داشت بهتر دیدیم در روزهای ۲۰ خرداد تا ۲ تیرماه هیچ امتحانی در دانشگاههای کشور برگزار نشود.

وی گفت: دانشگاه که نمی تواند تریبون انتخاباتی باشد و دانشجویان مشتاق فعالیت در انتخابات هستند بنابراین برای بازتر شدن امکان فعالیت دانشجویان در روزهای نزدیک به انتخابات قرار شد امتحانات در زمان اعلام شده برگزار نشود‎. در این فاصله زمانی حتی اگر انتخابات به دور دوم هم کشیده شود دانشجویان باید فضا و زمانی برای فعالیت داشته باشند.

وزیر علوم در ادامه اظهار داشت: ما درباره برگزاری زمان امتحانات هیچ برنامه ریزی با دانشگاهها نداشته ایم و فقط زمانی عدم برگزاری امتحانات را اعلام کرده ایم. بعد از برگزاری انتخابات دانشگاهها در خصوص برگزاری  ادامه امتحانات با توجه به تصمیم هیئت رئیسه اقدام می کنند.

دانشجو درباره فرجه زمانی امتحانات و برگزاری کلاسها در ۱۶ هفته خاطرنشان کرد: برخی دانشگاهها در هفته های دوم شهریورماه و هفته دوم یا سوم بهمن ماه کلاسهای درس را آغاز کردند بر این اساس اگر هر دانشگاهی تقویم آموزشی را رعایت کرده باشد ۱۶ کلاس را برگزار کرده است.

← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=2731