عضويت در کانال تلگرام اختبار
جمعه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران صفحه اینستاگرام پایگاه خبری اختبار ماهنامه حقوقی وکلا-جلد-دوم
آخرین مطالب
خانه » اخبار » اخبار قوه قضائیه » هزینه رسیدگی در شوراهای حل اختلاف افزایش یافت، شهرها یکصد هزار و روستاها پنجاه هزار ریال

هوالوکیل فروشگاه کتب حقوقی بسته های جامع سرعتی آزمون قضاوت و وکالت موسسه جی5

هزینه رسیدگی در شوراهای حل اختلاف افزایش یافت، شهرها یکصد هزار و روستاها پنجاه هزار ریال

Share Button
عضو کمیسیون حقوقی مجلس از افزایش تعرفه‌های رسیدگی به پرونده‌های شورای حل اختلاف در شهرها از ۵ هزار تومان به ۱۰ هزار تومان و در روستاها از ۳ هزار تومان به ۵ هزار تومان خبر داد.

“ابوالفضل ابوترابی” در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، از بررسی طرحی برای افزایش تعرفه‌های رسیدگی به پرونده‌های شورای حل اختلاف خبر داد.

وی ادامه داد: کمیسیون حقوقی‌قضایی مجلس در قالب طرحی به کمیسیون تلفیق پیشنهاد داده است که تعرفه‌های شوراهای حل اختلاف در شهرها از ۵ هزار تومان به ۱۰ هزار تومان و در روستاها از۳ هزار تومان به ۵ هزار تومان، افزایش می‌یابد.

این عضو کمیسیون حقوقی دلیل افزایش تعرفه‌های شورای حل اختلاف را بیمه کارمندان این مجموعه دانست و گفت: نیروهای شوراهای حل اختلاف در سراسر کشور، تحت پوشش هیچ نهاد بیمه‌ای نیستند بنابراین افزایش تعرفه‌ها بنا به درخواست این نهاد برای اختصاص بودجه و بیمه تحت عنوان طرحی در کمیسیون بررسی شده است.

ابوترابی در پایان با بیان اینکه افزایش تعرفه‌ها مشکلی برای شهروندان ایجاد نمی‌کند، خاطرنشان کرد: افزایش تعرفه‌ها جزیی بوده و خللی در روابط شهروندان ایجاد نخواهد کرد بلکه کارمندان این مجموعه با آرامش خاطر بیشتری به حل مشکلات مردم می‌پردازند.

← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=3254