نتایج اولیه و پاسخنامۀ آزمون داوطلبان آزمون دکتری ۹۵

نتایج اولیه و پاسخنامۀ آزمون داوطلبان آزمون دکتری ۹۵ منتشر شد

برای دریافت کارنامه و پاسخنامه آزمون خود اینجا کلیک کنید

توضیحات مهم کارنامه اولیه آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۵

 • الف) مشخصات ثبت‌نامی:
  در ردیف اول بند الف: شماره پرونده، نام‌خانوادگی و نام، جنس، شماره شناسنامه، سال تولد، سهمیه ثبت‌نامی و کد ارگان سهمیه رزمندگی. در ردیف دوم بند الف: معدل کارشناسی، معدل کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه‌ای(به تذکرات ذیل توجه شود)، ماه و سال فراغت از تحصیل داوطلب به تفکیک مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، نام رشته‌های تحصیلی به تفکیک مقاطع مذکور، نام دانشگاه یا موسسه فارغ‌التحصیلی به تفکیک مقاطع مذکور و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد پیوسته یا دکتری حرفه‌ای، براساس اطلاعاتی که در اختیار سازمان گذاشته است، درج گردیده است. معدل‌های درج شده در این کارنامه، براساس معدل‌های اعلام شده توسط داوطلب در تقاضانامه اینترنتی به شرح ذیل در این کارنامه درج شده است و لازم است داوطلبان در صورت معرفی جهت مصاحبه، اصل مدرکی را که نشانگر این معدل باشد، به همراه سایر مدارک به موسسه یا دانشگاه مربوطه در مرحله ارزیابی تخصصی ارائه نمایند. بدیهی است در غیراینصورت موسسه از انجام ارزیابی تخصصی و مصاحبه و ادامه روند پذیرش داوطلب دارای مغایرت معدل خودداری خواهد نمود.

  • تبصره ۱- برای دانشجویان ترم آخر دوره کارشناسی ارشد که حداکثر تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ فارغ‌التحصیل خواهند شد، میانگین واحدهای گذرانده شده اعلامی آنان تا تاریخ ۹۴/۶/۳۱ و یا تاریخ ۹۴/۱۱/۳۰ درج شده است.
  • تبصره ۲- برای فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی ارشد معدل اعلامی آنان درج شده است.
  • در اینجا مجدداً یادآوری می‌نماید که در صورت مراجعه افراد جهت ارزیابی تخصصی ، لازم است پذیرفته‌شدگان اصل مدرکی که در آن معدل مندرج در این کارنامه را تایید نماید به همراه سایر مدارک ثبت‌نامی به موسسه ارائه نمایند. بدیهی است در غیراینصورت به عنوان داوطلب دارای مغایرت معدل شناخته شده و ضمن عدم انجام مراحل مصاحبه، با وی مطابق مقررات رفتار خواهد شد.
 • ب) اطلاعات رشته آزمونی:

  • ۱- در ستون ۱، نام دروس امتحانی و نمرات اکتسابی داوطلب به تفکیک دروس، درج شده است.
  • ۲- در ردیف‌های ۲ و ۳ شماره داوطلبی و گروه آزمایشی داوطلب درج شده است.
  • ۳- در ردیف‌های ۴ و ۵ کد و نام رشته امتحانی درج شده است .
 • ج) وضعیت مجاز به انتخاب رشته :
  در جدول این بند، وضعیت نهایی داوطلب مبنی بر مجاز یا غیرمجاز بودن برای انتخاب رشته محل ،درج شده است.
 • د) وضعیت علمی داوطلب در بین حاضرین در جلسه آزمون:
  در جدول این بند، وضعیت علمی داوطلب در سهمیه‌های آزاد، رزمنده، ایثارگر و یا مربی، بر اساس نمره کل تراز نهایی و رتبه در سهمیه درج شده است.
 • تذکر مهم: فقط داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند بر اساس علاقه مندی حداکثر ۵۰ کد رشته محل (در صورت وجود ) را به ترتیب علاقه مندی از تمامی دوره های روزانه ، نوبت دوم ، غیر انتفاعی، مراکز پیام نور ، بورس اعزام به خارج و پردیس های خود گردان انتخاب نمایند و در صورت کسب حد نصاب اعلامی که توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اعلام می شود فقط در کد محل های انتخابی اجازه شرکت در فرایند ارزیابی تخصصی را خواهند داشت . به عبارت دیگر در صورت عدم انتخاب کد رشته محل ، حتی در صورت کسب حد نصاب ، اجازه شرکت در مرحله ارزیابی تخصصی وجود نخواهد داشت .

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا