عضويت در کانال تلگرام اختبار
چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸
کانال تلگرام پایگاه خبری اختبار ماهنامه حقوقی وکلا-جلد-دوم موسسه دوراندیشان بنر آگهی ممتاز
آخرین مطالب
خانه » اخبار » نتایج انتخاب شهر اینترنتی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۴

هوالوکیل فروشگاه کتب حقوقی مشاوره رایگان موسسه جی5 برای وکالت قضاوت ارشد و دکتری

نتایج انتخاب شهر اینترنتی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۴

Share Button

کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام کرد :

نتایج انتخاب شهر اینترنتی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۴

پایگاه خبری اختبار – کانون وکلای دادگستری مرکز نتایج انتخاب اینترنتی شهر محل اشتغال پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۴ این کانون را اعلام کرد.

در اطلاعیه کانون وکلای دادگستری مرکز تا روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ به افرادی که به نتایج اعلام شده اعتراضی دارند مهلت داده شده است تا مراتب اعتراض خود را صرفا به نشانی ایمیل  info@icbar.ir ارسال کنند.

بر اساس این اطلاعیه فرم معرفی وکیل سرپرست پس از وصول پاسخ استعلام های چهارگانه تقریبا در نیمه دوم خرداد ماه سال ۱۳۹۵ در دسترس پیذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۴ قرار خواهد گرفت و از افراد خواسته شده است از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در این زمینه به کانون وکلای دادگستری مرکز خودداری کنند.

برای دریافت نتیجه انتخاب اینترنتی شهر محل اشتغال اینجا کلیک کنید.

اطلاعیه کانون وکلای دادگستری مرکز به این شرح است :

اعلام نتایج انتخاب شهر اینترنتی

(مخصوص قبول شده های آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۴)

به این وسیله نتایج انتخاب شهر اینترنتی قبول شده های آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۴ کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام می گردد.

الف)  توضیحات ضروری :

۱- شهر محل اشتغال از بین شهرهای پیشنهادی توسط داوطلب، با لحاظ رتبه داوطلب، اولویت پیشنهادی، ظرفیت پذیرش شهرها و ضوابط و مقررات، با بررسی و احراز شرایط  قانونی تعیین گردیده است.

۲- تغییر محل اشتغال امکان پذیر نیست. بررسی تقاضای انتقال محل کارآموزی طبق آئین نامه نقل و انتقال وکلا و کارآموزان با لحاظ اصلاحیه مهر ۱۳۹۴ و پس از صدور پروانه کارآموزی خواهد بود.

۳- مطابق ضوابط و مقررات موجود، افرادی که یکی از بستگان درجه یک ایشان (شامل: پدر، مادر، فرزند و همسر) عضو کانون وکلای دادگستری مرکز باشند، به تبع آنان می توانند بدون اشغال ظرفیت شهرهای موجود، محل اشتغال بستگان درجه یک را انتخاب نمایند. بنابراین کسانی که بدون لحاظ رتبه، محل اشتغال آنان تعیین گردیده است بر اساس این اولویت می باشد.

۴- ترتیبی داده شده است که تمامی قبول شده های کانون مرکز در صورت تمایل و برای رفع ابهام امکان ملاحظه وضعیت انتخاب شهر خود و یا هر یک از قبول شده ها را(با کلیک بر روی دکمه جزئیات در مقابل نام فرد قبول شده)، داشته باشند.

ب)  مهلت اعتراض:

قبول شده ها در صورت ملاحظه ی اشتباه احتمالی در تعیین شهر خود می توانند تا روز چهارشنبه مورخ ۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ صرفاً از طریق ارسال ایمیل به نشانی پست الکترونیکی info@icbar.ir اعتراض نمایند. با انقضای مهلت مزبور و عدم وصول اعتراض موثر، انتخاب شهر قطعی خواهد بود.

در متن اعتراض  رتبه قبولی،  نام،  نام خانوادگی و علت اعتراض حداکثر در ۲ سطر نوشته شود.

تذکر مهم:  فقط به اعتراضاتی که مبنی بر عدم لحاظ رتبه داوطلب، عدم رعایت اولویت پیشنهادی داوطلب و ظرفیت پذیرش شهرها باشد رسیدگی خواهد شد.

ج)  معرفی وکیل سرپرست:

فرم معرفی وکیل سرپرست پس از وصول پاسخ استعلام های چهارگانه (حدوداَ نیمه دوم خرداد ماه سال ۱۳۹۵) از طریق سایت در دسترس قرار خواهد گرفت و نحوه تکمیل و زمان تحویل فرم مزبور و سایر اقدامات قبول شده جهت صدور پروانه کارآموزی از همان طریق اطلاع رسانی خواهد شد لذا از مراجعات حضوری و تماس های تلفنی در این خصوص خودداری نمایید.

بدیهی است در صورت وجود نقص پرونده، موارد نقص به اطلاع شخص خواهد رسید.

برای مشاهده ی نتیجه ی انتخاب شهر اینجا کلیک نمایید.

کانون وکلای دادگستری مرکز

← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=19890

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*