مهلت و شیوه اعتراض به کلید آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

پایگاه خبری اختبار- با انتشار کلید آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش، داوطلبان ۵ روز مهلت دارند تا در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش؛ نسبت به کلید آزمون اعتراض خود را ثبت کنند.

به گزارش اختبار کلید اولیه سوالات کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ امروز ۱۷ مرداد در سایت سازمان سنجش منتشر شد. هم‌زمان با انتشار این کلید، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که معترضان می توانند تا ۲۲ مرداد ماه با مراجعه به سیستم پاسخگویی  فرم «اعتراض به کلید سوالات»/«آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰» را تکمیل کنند.

دریافت کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ رشته حقوق و رشته فقه و حقوق

جهت دریافت کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ برای دو رشته حقوق و فقه و حقوق از لینک زیر اقدام کنید:

کلید اولیه کارشناسی ارشد سال  ۱۴۰۰

متن کامل اطلاعیه منتشر شده به شرح زیر است:

معترضان به کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ می توانید حداکثر تا ۲۲ مرداد با مراجعه به سامانه پاسخگویی اینترنتی (request.sanjesh.org) نسبت به تکمیل فرم «اعتراض به کلید سوالات»/«آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰» اقدام کنند.

به اطلاع می رساند، کلید اولیه سوالات که در این سایت قرار گرفته است، غیر قابل استناد است و پس از دریافت نظرات داوطلبان و صاحب نظران کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد.

در صورت تمایل می توانید حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ با مراجعه به سامانه پاسخگویی اینترنتی (request.sanjesh.org) نسبت به تکمیل فرم “اعتراض به کلید سوالات”/”آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰” اقدام نمایید.

لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط تا تاریخ مذکور و از طریق فرم ذکر شده دریافت خواهد شد و به موارد ارسالی از طریق دیگر (نامه مکتوب یا فرم عمومی در سامانه پاسخگویی و…) یا پس از تاریخ اعلام شده رسیدگی نخواهد شد.

اعتراض به کلید آزمون

جهت ورود به سیستم پاسخگویی و اعتراض به کلید آزمون از لینک زیر اقدام کنید:

اعتراض به کلید  سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

بیشتر بخوانید:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

  1. جواب های حقوق عمومی ،متأسفانه غلط زیاد داره،
    عجب بساطی شده ،بیا امتحان بده جواب سوالات رو هم پیدا کن بفرست .😏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا