مهلت ثبت نام دکتری ۹۳ دانشگاه آزاد تا روز شنبه ۱۴ دی تمدید شد

مهلت ثبت نام دکتری ۹۳ دانشگاه آزاد تا روز شنبه ۱۴ دی تمدید شد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت نام دوره دکتری تخصصی (Ph.D) این دانشگاه تا روز شنبه ۱۴ دی ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر افزود: آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نتوانسته اند به هر دلیلی در دوره دکتری تخصصی سال ۹۳ ثبت نام کنند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

اقبالی یادآور شد: این ثبت نام تا روز شنبه ۱۴ دی ماه 92 ادامه دارد، لذا به داوطلبان توصیه می شود هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

رئیس مرکز آزمون درخصوص تعداد رشته/محل هایی که هر داوطلب می تواند انتخاب کند، گفت: هر داوطلب آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی می تواند یک رشته و حداکثر ۵ واحد دانشگاهی را انتخاب و در سایت درج کند.

وی تاکید کرد: سؤالات آزمون دوره دکتری تستی است و به هر سؤال مثبت ۳ نمره اضافه و از هر سوال منفی ۱ نمره کسر و برای سوال های بدون جواب نمره ای در نظر گرفته نمی شود، لذا لازم است براساس ضوابط آزمون های تستی به پاسخگویی سوالات بپردازند. تنها دو رشته معماری و شهرسازی استثنا بوده و دارای آزمون عملی است.

اقبالی خاطرنشان کرد: ۷۵ درصد نمره هر فرد نمره آزمون و ۲۵ درصد نمره مصاحبه خواهد بود. لذا پذیرش در مرحله آزمون به معنای معرفی فرد برای مرحله مصاحبه خواهد بود.

وی در مورد حوزه امتحانی داوطلبان گفت: داوطلبان با آزمون می توانند در صورت تمایل حوزه امتحانی خود را با توجه به نزدیکی به محل سکونت خود انتخاب کنند. این حوزه های امتحانی شامل اصفهان (خوراسگان)، تبریز، رشت، ساری، کرمان، مشهد، علوم و تحقیقات خوزستان، تهران، پردیس علوم و تحقیقات سیستان و بلوچستان، شیراز و علوم و تحقیقات کرمانشاه است.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد یادآور شد: آزمون دوره دکتری دانشگاه آزاد در روزهای 24 و ۲۵ بهمن ماه در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود.

وی گفت: داوطلبان می توانند در صورت مواجه شدن با هر سئوال یا ابهامی بـه سایت های www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا