مهلت ثبت نام در دومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۳۹۴ تمدید شد

مهلت ثبت نام در دومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۳۹۴ تمدید شد

مهلت ثبت نام تا روز چهارشنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۴ تمدید شد

پایگاه خبری – سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ خبر داد.

ثبت نام این آزمون از روز یکشنبه ۲۰ دی ماه آغاز شده است و قرار بود تا روز شنبه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۴ ادامه داشته باشد، بنا بر اعلام سازمان سنجش مهلت ثبت نام تا روز چهارشنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۴ ادامه خواهد داشت.

دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ روز ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد.

برای اطلاع از جزئیات ثبت نام و برگزاری این آزمون اینجا کلیک کنید.

برای دریافت جدول ظرفیت های استخدامی فارغ التحصیلان مقاطع مختلف رشته حقوق در دومین آزمون استخدامی فراگیر ۱۳۹۴ اینجا کلیک کنید.

 

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره تمدید مهلت ثبت نام در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۴

۱۳۹۴/۱۰/۲۶

 پیرو اطلاعیه‌های مورخ ۹۴/۱۰/۲۰ و ۹۴/۱۰/۲۴، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۴می‌رساند که به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۴/۱۰/۲۶) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان ثبت‌نام بتوانند تا روز چهار‌شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۳۰ نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند؛ لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی:  ww.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا