مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد برای ششمین بار تمدید شد

مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد برای ششمین بار تمدید شد

پایگاه خبری اختبار – دانشگاه آزاد اسلامی مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ این دانشگاه را برای ششمین بار تمدید کرد.

بنا براعلام روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاداسلامی کلیه متقاضیان دوره با آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی می توانند تا پایان روز جمعه ۳۰ بهمن ماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی  www.azmoon.org  ابتدا دستور العمل ثبت نام را مطالعه و پس از کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر ، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

امکان ویرایش اطلاعات برای این دسته از متقاضیان تا پایان مدت زمان ثبت نام فراهم می باشد و پس از آن امکان تغییر وجود ندارد .

شایان ذکر است ثبت نام دوره های بدون آزمون و پژوهش محور دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۰ اسفندماه ادامه دارد .

ثبت نام آزمون های کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از روز دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ آغاز شد و ابتدا اعلام شد که به مدت سه هفته و تا ۹ دی ماه ادامه خواهد یافت، ولی پس از آن مهلت ثبت نام یک بار تا ۱۳ دی، بار دوم تا ۱۶ دی، بار سوم تا ۳ بهمن و بار چهارم تا ۱۵ بهمن، بار ششم تا ۲۴ بهمن و این بار برای ششمین بار تا ۳۰ بهمن این مهلت تمدید شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا