عضويت در کانال تلگرام اختبار
موسسه خلاقان جوان چتردانش مشهد-رتبه برتر آزمون وکالت خراسان آموزشگاه مجازی حقوقی استاد آنلاین
مهم
خانه » آزمون های حقوقی » آزمون دکتری حقوق » مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۲ تا چهارشنبه ۴ اردیبهشت تمدید شد

موسسه فاضل برگزار کننده دوره های آمادگی وکالت،قضاوت،سردفتری،کارشناسی ارشد،دکتری حقوق انتشارات جی 5 | بسته های آزمون وکالت

مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۲ تا چهارشنبه ۴ اردیبهشت تمدید شد

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان مجاز آزمون دکتری نیمه متمرکز به مدت دو روز و تا پایان روز چهارشنبه، چهارم اردیبهشت ماه ۹۲ خبر داد.

ˈحسین توکلیˈ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق به انجام انتخاب رشته آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۲ نشده اند ترتیبی داده شد تا داوطلبان بتوانند تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، چهارم اردیبهشت ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته این آزمون اقدام کنند.
وی به داوطلبان توصیه کرد قبل از انتخاب رشته حتما به اطلاعیه های سازمان سنجش و تغییرات صورت گرفته در ظرفیت های مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته توجه و دقت کافی داشته باشند.
توکلی خاطرنشان کرد: فرم انتخاب رشته تکمیل شده داوطلبانی که تاکنون انتخاب رشته کرده اند بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت، درصورت نیاز حداکثر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، چهارم اردیبهشت ماه نسبت به اصلاح و تغییر موارد مندرج در فرم انتخاب رشته خود اقدام کنند.
وی تصریح کرد که تغییر اطلاعات فرم انتخاب رشته داوطلبان دکتری، پس از چهارم اردیبهشت ماه امکان پذیر نخواهد بود و به تقاضاهایی که بعد از این تاریخ ارائه شود ترتیب اثر داده نمی شود.

← برای عضویت در کانال سروش اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=3020