عضويت در کانال تلگرام اختبار
چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷
کانال تلگرام پایگاه خبری اختبار فراخوان کارنامه آزمون وکالت 97 موسسه دوراندیشان بنر آگهی ممتاز
آخرین مطالب
خانه » آزمون های حقوقی » آزمون دکتری حقوق » مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۲ تا چهارشنبه ۴ اردیبهشت تمدید شد

مشاوره رایگان موسسه جی5 برای وکالت قضاوت ارشد و دکتری

مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۲ تا چهارشنبه ۴ اردیبهشت تمدید شد

Share Button

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان مجاز آزمون دکتری نیمه متمرکز به مدت دو روز و تا پایان روز چهارشنبه، چهارم اردیبهشت ماه ۹۲ خبر داد.

ˈحسین توکلیˈ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق به انجام انتخاب رشته آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۲ نشده اند ترتیبی داده شد تا داوطلبان بتوانند تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، چهارم اردیبهشت ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته این آزمون اقدام کنند.
وی به داوطلبان توصیه کرد قبل از انتخاب رشته حتما به اطلاعیه های سازمان سنجش و تغییرات صورت گرفته در ظرفیت های مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته توجه و دقت کافی داشته باشند.
توکلی خاطرنشان کرد: فرم انتخاب رشته تکمیل شده داوطلبانی که تاکنون انتخاب رشته کرده اند بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت، درصورت نیاز حداکثر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، چهارم اردیبهشت ماه نسبت به اصلاح و تغییر موارد مندرج در فرم انتخاب رشته خود اقدام کنند.
وی تصریح کرد که تغییر اطلاعات فرم انتخاب رشته داوطلبان دکتری، پس از چهارم اردیبهشت ماه امکان پذیر نخواهد بود و به تقاضاهایی که بعد از این تاریخ ارائه شود ترتیب اثر داده نمی شود.

اپلیکیشن قانون در جیب شما
← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=3020