مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دوره دکتری ۱۳۹۲ آغاز شد

مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دوره دکتری ۱۳۹۲ آغاز شد
 
برای ثبت نام از اینجا وارد شوید
ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت تا ۴ آبان ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت
برای انتخاب رشته در این مرحله داوطلبان باید کارت اعتباری ۳۵۰۰ تومانی خریداری کنند

جدول رشته های مرحله تکمیل ظرفیت دکتری 92

 
 
اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور
درباره‌ اعلام‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌محل‌های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته‌محل‌های تحصیلی
آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال‌ 1392
۱۳۹۲/۰۷/۲۹
 

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۲ می‌رساند، نظر به‌ اینکه‌ بعضی از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی پس از اعلام نتایج نهایی آزمون برای‌ پذیرش‌ دانشجو اعلام‌ ظرفیت‌ نموده‌اند و یا ظرفیت برخی از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی آزمون مذکور تکمیل نگردیده است، لذا داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نموده‌اند و در اعلام نتایج نهایی پذیرفته نشده‌‌اند براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آزمون مذکور و همچنین اطلاعیه‌های ثبت‌نام و اعلام نتایج می‌توانند از تاریخ ۹۲/۷/۲۹ الی ۹۲/۸/۴ به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و با توجه به جداول مربوط برحسب مورد نسبت به انتخاب کدرشته ‌محل‌های تحصیلی (حداکثر ۵ کدرشته محل) مطابق رشته امتحانی خود اقدام نمایند. 

موارد قابل‌ توجه:

۱‌- گزینش‌ نهایی‌ در هر یک‌ از کدرشته‌‌های تحصیلی‌ اعلام شده در این اطلاعیه، مطابق‌ شرایط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) و اطلاعیه‌های قبلی آزمون‌ مذکور انجام‌ خواهد شد. 

۲‌-‌ آن‌دسته‌ از داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌‌شده‌ نهایی‌ در یکی‌ از کدرشته‌محل‌های‌ تحصیلی ‌(اعم از دوره‌های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی، مجازی،پردیس خودگردان  و پیام‌نور) اعلام‌ شده است‌ حق‌ انتخاب کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه را ندارند.

۳- آن دسته از داوطلبانی که در جلسه آزمون حاضر بوده و با توجه به کارنامه نتایج اولیه دارای نمره کل مثبت (بزرگتر یا مساوی یک) می‌باشند (به جز داوطلبان بند ۲ فوق) مجاز به انتخاب رشته خواهند بود.

۴‌- نیمسال پذیرش دانشجو در هریک از کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه متناسب با امکانات و نظر دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی، در اولین ترم تحصیلی ممکن خواهد بود.

۵- نتایج چند برابر ظرفیت کدرشته محل‌‌های مندرج در این اطلاعیه در تاریخ ۹۲/۸/۱۵ از طریق سایت اینترنتی این سازمان برای انجام مراحل مصاحبه دانشگاه‌ها اعلام خواهد شد.

۶- در صورت هر گونه تغییر در وضعیت رشته‌های مندرج در این اطلاعیه مراتب طی اطلاعیه‌ای در تاریخ ۹۲/۸/۴ به منظور اطلاع و ویرایش کد رشته های انتخابی به اطلاع خواهد رسید.

۷- داوطلبان متقاضی لازم است در زمان ورود به سایت اینترنتی سازمان و انتخاب رشته محل، نسبت به واریز مبلغ ۳۵,۰۰۰ (سی و پنج هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت اینترنتی اقدام نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا