فرم خود اظهاری داوطلبان آزمون دکتری ۱۴۰۰ منتشر شد

پایگاه خبری اختبار- فرصت تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان آزمون دکتری ۱۴۰۰ در خصوص کرونا در سایت سازمان سنجش آغاز شد و تا ۸ اسفند ادامه دارد. این دسته از داوطلبان در بیمارستان یا محل امن مورد تایید وزارت بهداشت آزمون می دهند.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره جزییات دریافت و رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون دکتری ۱۴۰۰ به همراه الزامات بهداشتی جهت شرکت در آزمون روز ۳ اسفند منتشر شد.

تکمیل فرم خود اظهاری ویژه داوطلبان مبتلا به کرونا آزمون دکتری ۱۴۰۰

بر اساس این اطلاعیه، متقاضیانی که علائم بیماری آنها از تاریخ ۹۹/۱۲/۰۱ بصورت قطعی تایید گردیده، لازم است از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۲/۰۶ لغایت جمعه مورخ ۹۹/۱۲/۰۸ با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان (بخش آزمون دکتری) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند. متقاضیانی که این فرم را تکمیل نمایند براساس دستورالعملهای وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستانهای تعیین شده صرفاً در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

برای ورود به سامانه تکمیل فرم خوداظهاری آزمون دکتری ۱۴۰۰ کلیک کنید

نتیجه درخواست داوطلبان به صورت تلفنی واز طریق شماره تلفن همراه اعلام شده به آنها اعلام خواهد شد.

تکمیل فرم خوداظهاری ویژه همه متقاضیان آزمون دکتری ۱۴۰۰

علاوه بر داوطلبان مبتلا به کرونا که از ۶ تا ۸ اسفند فرم خوداظهاری را تکمیل می‌کنند، همه متقاضیان این آزمون لازم است از روز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۱۲/۱۲ به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

  1. الهی شکر. بالاخره به بحث تعویق هم پایان داد اینجوری. دوستان دیگه با خیال راحت مطالعه کنید

    1. حالا که به تقاضای معوق داشتن کنکور از طرف درصد قابل توجهی از داوطلبین اعتنایی نشد و قرار است که ما فرم خوداظهاری پرکنیم، لطفاً یک فرم خودارضایی هم برای برگزارکنندگان و دست‌اندرکاران آزمون دکتری فراهم کنید که گویا از برگزاری این آزمون به هر قیمتی، بسیار کیفور و محظوظ می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا