فرایند جذب متقاضیان میانجیگری از سر گرفته می‌شود

پایگاه خبری اختبار- پس از یک وقفه طولانی، فرایند جذب متقاضیان تاسیس مؤسسه میانجی‌گری کیفری از سر گرفته می‌شود.

به گزارش اختبار، پس از حدود یک سال توقف فرایند جذب پذیرفته‌شدگان مرحله اول میانجیگری، امروز مرکز توسعه حل اختلاف اعلام کرد:

«با عنایت به واگذاری امور میانجیگری به مرکز توسعه حل اختلاف و برنامه ریزی‌های انجام شده؛ افراد پذیرفته شده در مصاحبه و گزینش از طریق ارسال پیامک جهت گذراندن دوره‌های آموزشی تا پایان آذرماه سال جاری دعوت خواهند شد.

همچنین افرادی که مراحل مصاحبه و گزینش را انجام نداده‌اند، از طریق ارسال پیامک، تا پایان آبان ماه سال جاری جهت انجام فرآیند مصاحبه و گزینش دعوت خواهند شد.»

گفتنی‌ست که فرایند دعوت از متقاضیان تأسیس این موسسات در پاییز سال ۹۷ آغاز شد و مصاحبه دعوت‌شدگان مرحله اول نیز از اردیبهشت ۹۸ آغاز شد اما پس از انجام برخی از مصاحبه‌ها و در پی واگذاری ادامه فرایند به مرکز توسعه حل اختلاف، مراحل جذب این افراد متوقف شده بود.

برای خواندن اطلاعیه ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری که در سال ۹۷ منتشر شد کلیک کنید

نوشته های مشابه

‫۳ نظرها

  1. با سلام و احترام
    ممنونم که کانال تلگرامی اختبار خواسته به حق ما پذیرفته شدگان را منتشر کرد.بدون شک اقدام مذکور تاثیر صددرصد در اتفاق حاضر داشت…ممنونم
    و امیدوارم مسئولان محترم شورا یا مرکز توسعه حل اختلاف دیگه وقفه نندازند
    بیش ازین جایز نیست

  2. باسلام وخسته نباشی خدمت دست اندرکاران سایت وزین وپر بار اختبار وازاینکه پیگیر مسئله موسسه میانجیگری بودید وما را از چشم انتظاری یک ساله بیرون کردید. خداوند پشت و پناه شما باشد. انشاا…🌷🌷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا