فراهم شدن امکان ثبت نام با تاخیر آزمون دکتری ۱۴۰۱

پایگاه خبری اختبار- سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه‌ای از فراهم شدن امکان ثبت نام با تاخیر برای جاماندگان از ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱ خبر داد.

بر اساس این اطلاعیه، متقاضیان تا ۱۰ دی برای ثبت نام فرصت دارند. هزینه ثبت نام برای این افراد، ۳۷۷ هزار تومان است.

برای ورود به سامانه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱ کلیک کنید

برای دریافت دفترچه راهنمای آزمون دکتری ۱۴۰۱ کلیک کنید

اطلاعیه ثبت ‌نام با تاخیر برای متقاضیان شرکت درآزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱

به اطلاع متقاضیان آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی که در زمان مقرر (از تاریخ ۰۱/۰۹/۱۴۰۰ لغایت ۱۲/۰۹/۱۴۰۰) موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند می‌رساند، این سازمان امکانی را فراهم نموده تا  این دسته از متقاضیان حداکثر تا روز جمعه مورخ ۱۰/۱۰/۱۴۰۰ بتوانند صرفاَ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org درخصوص ثبت نام با تاخیر اقدام نمایند.

لذا متقاضیان می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام که در درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس است، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

هزینه ثبت نام با تاخیر حسب مصوبه مورخ ۱۹/۰۸/۱۴۰۰ هیئت محترم وزیران مبلغ ۳.۷۷۷.۰۰۰ (سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار) ریال است که به حساب خزانه واریز می‌شود. لازم به توضیح است هزینه فوق شامل مجموع هزینه‌های ثبت نام در بازه زمانی مقرر به مبلغ ۲.۵۸۰.۰۰۰ ریال، ثبت نام برای متاخرین به مبلغ ۱.۶۸۰.۰۰۰ ریال و خدمات پیام کوتاه به مبلغ ۱۲.۰۰۰ ریال می‌باشد.

آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ در روز جمعه مورخ ۰۶/۱۲/۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. چه خبره ۳۷۷هزار!!!!!! هنوز یه ماه هم از ثبتنام اولیه نمیگذره که اینقد مبلغ ثبتنام رو افزایش دادن خیلی از داوطلبها بیکارن خدا رو خوش نمیاد اینقد ناحقی میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا