کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید اینترنتی کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت با تخفیف

شورای نگهبان استفساریه بند(ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ را تایید کرد

شورای نگهبان استفساریه بند(ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ را تایید کرد

بر این اساس، حکم بند(ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ مانع ارائه از خدمات بهداشتی و درمانی متعارف به کارکنان شاغل و بازنشستۀ ایثارگر نیست

شورای نگهبان طرح دوفوریتی استفساریه بند(ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، طرح دوفوریتی استفساریه بند(ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور مصوب جلسه مورخ بیست و هفتم خردادماه یکهزار و سیصد و نود و سه مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

بند(ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳:

" دولت مکلف است صددرصد (۱۰۰%) هزینه‌های درمانی مربوط به ایثارگران بازنشسته و شاغل در دستگاههای اجرائی و افراد تحت تکفل آنها اعم از خدمات درمان و بیمه تکمیلی را توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت نماید.
معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور مکلف است اعتبار موردنیاز را از سرجمع اعتبارات دستگاههای اجرائی و صندوقهای بازنشستگی (اعتبار برنامه ۳۰۴۴۰) کسر کند و به بنیاد شهید و امور ایثارگران اختصاص دهد. اعتبارات این بند از محل ردیف ۵۳-۵۵۰۰۰۰ جدول شماره (۹) این قانون تأمین می‌شود. "

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا