عضويت در کانال تلگرام اختبار
موسسه خلاقان جوان چتردانش مشهد-رتبه برتر آزمون وکالت خراسان آموزشگاه مجازی حقوقی استاد آنلاین
مهم
خانه » اخبار » اخبار کانون وکلای دادگستری » رییس اسکودا: “حضور مردم در خلق حماسه سیاسی در حد فوق انتظار بود”

موسسه فاضل برگزار کننده دوره های آمادگی وکالت،قضاوت،سردفتری،کارشناسی ارشد،دکتری حقوق انتشارات جی 5 | بسته های آزمون وکالت

رییس اسکودا: “حضور مردم در خلق حماسه سیاسی در حد فوق انتظار بود”

رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلا حضور مردم در خلق حماسه سیاسی را بالاتر از انتظار دانست و گفت: کاندیداها باید با یک نگرش جدید و بدون تخریب کاندیدای منتخب ملت، در کنار وی بوده و به آن یاری رسانند تا شاهد تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی باشیم.
“دکتر علی مندنی پور” در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: حضور مردم در خلق حماسه سیاسی در حد فوق انتظار بود.

 رئیس اتحادیه سراسری کانون‌ وکلا با بیان اینکه رسانه‌های غربی در تلاش برای کمرنگ جلوه دادن حضور مردم در انتخابات بودند، ادامه داد: حضور گسترده مردم در انتخابات پیام خوبی برای مسئولان مملکت و همچنین پیامی به فراتر از مرزهای ایران بود  که  نشان داد ملت ایران همواره برای سرنوشت کشورشان اهمیت قایل بوده و همراه نظام هستند.

 وی تاکید کرد: اکنون رئیس جمهور که سرنوشت یک ملت در دستانش بوده باید سیر حرکت را به سمت قله‌های ترقی طی کرده و آن را به بالاترین حد پیشرفت برساند.

 مندنی پور خاطرنشان کرد: کاندیداها باید با یک نگرش جدید و بدون تخریب کاندیدای منتخب ملت در کنار وی قرار بگیرند تا شاهد تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی باشیم.

← برای عضویت در کانال سروش اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=3839