عضويت در کانال تلگرام اختبار
موسسه خلاقان جوان چتردانش مشهد-رتبه برتر آزمون وکالت خراسان ماهنامه وکلا شماره هفتم-تنها مجله تخصصی وکلای ایران آموزشگاه مجازی حقوقی استاد آنلاین
مهم
خانه » اخبار » اخبار کانون وکلای دادگستری » رییس اسکودا از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری انتقاد کرد

موسسه فاضل برگزار کننده دوره های آمادگی وکالت،قضاوت،سردفتری،کارشناسی ارشد،دکتری حقوق انتشارات جی 5 | بسته های آزمون وکالت

رییس اسکودا از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری انتقاد کرد

انتظار داریم دولت جدید از توان این کانون در بسیاری از برنامه های کشور استفاده کند

رئیس اتحادیه سراسری کانونهای وکلا از سکوت کاندیداهای ریاست جمهوری در مورد عدم ارائه برنامه ها و دیدگاههای خود در حوزه حقوقی و وکالت انتقاد کرد.

علی مندنی پور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: قطعا مشکلات اقتصادی و سیاست خارجی و موضوع هسته ای در اولویت هر رئیس جمهوری است ولی باید کاندیداها به تمامی حوزه‌ها توجه و برنامه های خود را درباره آن ارائه کنند.

به عنوان مثال قوه قضائیه نهادی است که درصد زیادی از شهروندان با آن سرو کار دارند و توجه به این نهاد و برنامه های دولت برای کاهش جرم برای شهروندان قابل توجه است.

وی افزود: در حوزه وکالت هم باید بگویم در همه جای دنیا دولتها با تقویت نهادهای حقوقی در پیشرفت کارهای خود از کانونهای وکلا کمک می گیرند. همین کانونها و نهادهای حقوقی در بسیاری از مسائل خارجی کشور می توانند بازوی توانمند دولتها باشند ولی متاسفانه در این روزها برنامه و دیدگاهی از سوی ۸ کاندیدای ریاست جمهوری ارائه نشده است.

رئیس اسکودا اظهار داشت: همیشه کانونهای وکلا مظلوم بوده اند و انتظار داریم دولت جدید از توان این کانون در بسیاری از برنامه های کشور استفاده کند.

← برای عضویت در کانال سروش اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=3742