عضويت در کانال تلگرام اختبار
پنج شنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
کانال تلگرام پایگاه خبری اختبار ماهنامه حقوقی وکلا-جلد-دوم موسسه دوراندیشان بنر آگهی ممتاز
آخرین مطالب
خانه » اخبار » اخبار دانشگاه ها » رشته حقوق در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه رازی کرمانشاه تاسیس شد

هوالوکیل فروشگاه کتب حقوقی مشاوره رایگان موسسه جی5 برای وکالت قضاوت ارشد و دکتری

رشته حقوق در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه رازی کرمانشاه تاسیس شد

Share Button

مدیر گروه الهیات دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه رازی کرمانشاه، گفت: با تلاش انجام شده، پس از دو سال پیگیری مداوم، شورای برنامه‌ریزی وزارت علوم و تحقیقات با تاسیس رشته حقوق در مقطع کارشناسی برای این دانشگاه موافقت کرد.

دکتر خلیل‌الله احمدوند در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اعلام این خبر، گفت: در دفترچه سازمان سنجش، رشته حقوق دانشگاه رازی ثبت برای پذیرش مهرماه ثبت می‌شود.

وی در خصوص ظرفیت پذیرش دانشجویان رشته کارشناسی حقوق نیز، گفت: برای پذیرش در این رشته ۵۰ ظرفیت در خواست شده که شامل ۲۵ نفر برای دوره روزانه و ۲۵ نفر برای دوره شبانه است.

احمدوند با اشاره به اینکه در سال تحصیلی قبل، کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی نیز تاسیس و الان دانشجویان آن رشته در ترم دوم در حال تحصیل هستند، اظهارداشت: همچنین رشته فقه و حقوق در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در گروه الهیات برقرار است و پیشنهاد تفکیک گروه حقوق تحت عنوان گروه فقه و حقوق از گروه الهیات هم داده شده و مراحل اداری آن در حال انجام است.

وی افزود: اگر این موافقت نهایی شود در دانشکده ادبیات گروه فقه و حقوق در دو گرایش حقوق و فقه و حقوق در دو مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو پذیرفته می‌شود.

وی در رابطه با پذیرش دانشجو در مقطع دکتری حقوق خصوصی نیز اظهار امیدواری کرد و ادامه داد: طی سال گذشته پیگیری برای اخذ موافقت پذیرش دانشجوی دکتری گرایش حقوق خصوصی انجام شده و مراحلی را نیز پشت سر گذاشته و در مراحل نهایی اخذ مجوز قرار داریم.

مدیر گروه الهیات دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه رازی کرمانشاه افزود: در حال حاضر پرونده در شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال بررسی است، اما هنوز نتیجه نهایی به ما داده نشده که امید است برای مهر ماه سال آینده بتوانیم دانشجوی مقطع دکتری رشته حقوق خصوصی را بپذیریم.

← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=3493