کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید اینترنتی کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت با تخفیف

این پست بروزرسانی می شود

دفترچه سوالات آزمون وکالت ۱۴۰۱ (نوبت پذیرش ۱۴۰۰) – نسخه های غیر رسمی

پایگاه خبری اختبار- برخی افراد و موسسات، نسخه های غیررسمی دفترچه سوالات آزمون وکالت ۱۴۰۱ (نوبت پذیرش ۱۴۰۰) که صبح امروز پنج شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱ برگزار شد را منتشر کرده اند.

پایگاه خبری اختبار صرفا در راستای ایفای رسالت اطلاع رسانی خود، بدون تایید محتوای این نسخه های غیررسمی، تنها به بازنشر آن ها جهت کسب اطلاع علاقمندان می پردازد.

نسخه رسمی دفترچه سوالات آزمون وکالت ۱۴۰۱ (نوبت پذیرش ۱۴۰۰) به همراه کلید پاسخنامه ظرف چند روز آینده از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

این پست بروزرسانی می شود

دانلود: دفترچه سوالات آزمون وکالت ۱۴۰۱ (نوبت پذیرش ۱۴۰۰) – نسخه موسسه دادآفرین

تهیه کتب حقوقی منبع آزمون وکالت

کتابفروشی بزرگ دادبازار فروشگاه اینترنتی از کلیه کتب حقوقی ناشران و مولفین معتبر با نماد اعتماد دو ستاره می‌باشد. برای تهیه منابع آزمون وکالت از سراسر کشور براحتی میتوانید کتب خود را از کتابفروشی حقوقی دادبازار سفارش بدهید.

حقوق مدنیحقوق جزاحقوق تجارتآیین دادرسی مدنیآیین دادرسی کیفریحقوق اساسیاصول فقهمتون فقه

نوشته های مشابه

‫۴۸ دیدگاه ها

  1. شما اگه این اهتمامی رو که در قانع کردن کاربران این سایت دارید مصروف درس خوندن می کردین بدون اینکه رنگ موهاتون تغییر کنه در سالهای جوانی آزمون کانون رو قبول می شدین و امروز حداقل ده سال سابقه وکالت داشتین. پس بدونید که ایراد از جای دیگریه.

  2. آقای هزار اسم، من با این سطح از بی دقتی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حقوق خصوصی دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی قبول شدم و بازم با این بی دقتی الان وکیل دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز، شهر تهران هستم و در حال حاضر بازم با این سطح از بی دقتی مشاور حقوقی دو شرکت خدمات فنی و مهندسی معدنی هستم! شما با این سطح از دقت بالا الان چه کاره هستید؟!

  3. دوست گرامی که هزارتا اسم دارید بازم با کمال احترام میگم که شما دروغ میگید! بنده عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، شهر تهران و از کارشناسی تا الان که دانشجوی دکتری هستم در دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی درس خوندم و دارم میخونم! نکنه شما میخواید بگید که کنکور سراسری هم کشکی هستش؟! حاضرم قسم بخورم تا الان سردر دانشکده حقوق دانشگاه تهران رو هم از نزدیک ندیدی چه برسه که دانشگاه تهران درس خونده باشی! ضمناً، به عنوان یه وکیل دادگستری خیلی از امثال شماها رو دیدم و اطلاعاتی که در مورد شما گفتم از لحاظ احتمال و حدس نبود بلکه این شخصیت شناسی از شخصیت امثال شماها هستش. همین چند روز پیش بود که برا موکلم اظهارنامه ای در خصوص دعوت به جلسه داوری اومد از موکلم خواستم که شماره تماس داور رو در اختیارم بزاره، وقتی با داور صحبت کردم متوجه شدم و وکیل نیست و ادعاش میشد کارشناس حقوقی هستش بهش گفتم که دریافت مطالبه وجه از موکلم علاوه بر این که غیرقانونی هستش دارای وصف مجرمانه نیز هست و ادعا می‌کرد که افراد مجازند هر نوع قراردادی ببندند. بلافاصله بعد از این تماس اظهارنامه ای به اسم موکلم تنظیم کردم و از طریق دفتر خدمات الکترونیک قضایی براش ارسال کردم و بعد از دو روز داور، استعفای خودش رو از طریق اظهارنامه به موکلم اعلام کرد! بنابراین، اشتباه شما اینه که فکر می‌کنید که رشته حقوق و حرفه وکالت فقط معلومات حقوقی است! این چیزی که در مورد شخصیت و مدرک تحصیلی شما گفتم از روی حدس و گمان نبود بلکه دقیقا روانشناسی و تیپ شناسی شخصیت و رفتار شما بود! امثال شما رو داخل این سایت زیاد دیدم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا