کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید اینترنتی کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت با تخفیف

ثبت نام آزمون نیمه متمرکز دکتری ۱۳۹۳ از ۵ آذر ۹۲ آغاز خواهد شد

مشاور عالی سازمان سنجش:
ثبت نام آزمون نیمه متمرکز دکتری ۱۳۹۳ (سراسری) از ۵ آذر ۹۲ آغاز خواهد شد
آزمون روز جمعه ۱۶ اسفند ۹۲ برگزار می شود

مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز ثبت‌نام آزمون نیمه متمرکز دکتری ۹۳ از پنجم آذر ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون دکتری ۹۳ از روزسه‌شنبه پنجم آذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام در این دوره از آزمون تا ۱۱ آذر ماه فرصت دارند.

وی افزود: دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون فوق از روز دوشنبه چهارم آذر ماه بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد، بنابراین داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر نسبت به خریداری کارت اعتباری ثبت‌نام از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب نیز اقدام و ثبت‌نام کنند.

توکلی در پایان از برگزاری این دوره از آزمون دکتری در روز جمعه ۱۶ اسفند ماه خبر داد.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص تاریخ ثبت ‌نام آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکزPh.D) سال ۱۳۹۳

 

 

۱۳۹۲/۰۸/۱۸

 

 

سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه‌متمرکز Ph.D) سال ۱۳۹۳ می‌رساند دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون فوق از روز دوشنبه مورخ ۹۲/۹/۴ بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان می‌توانند از روز دوشنبه مورخ ۹۲/۹/۴ ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و دریافت دفترچه مزبور، نسبت به خریداری کارت اعتباری ثبت‌ نام از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب نیز اقدام و از روز سه‌شنبه مورخ ۹۲/۹/۵ لغایت روز دوشنبه مورخ ۹۲/۹/۱۱ از طریق سایت مزبور ثبت‌نام نمایند.
ضمناً اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام این آزمون در تاریخ ۹۲/۹/۳ در سایت این سازمان و در نشریه پیک‌سنجش روز دوشنبه مورخ ۹۲/۹/۴ درج خواهد شد. لازم است به اطلاع برساند که تاریخ برگزاری آزمون دکتری سال ۱۳۹۳روزجمعه ۹۲/۱۲/۱۶خواهد بود .
 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا