دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ (بر اساس سوابق تحصیلی)

تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

پایگاه خبری اختبار- ثبت نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل) مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته – سال ۱۳۹۹ جهت تکمیل ظرفیت دانشگاه ها و وسسات آموزش عالی  از امروز در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد. مهلت ثبت نام از روز سه‌شنبه ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۹ تا پایان روز یکشنبه ۳۰ آذر ماه است و پذیرفته‌شدگان از بهمن ۱۳۹۹ تحصیل خود را آغاز می‌کنند.

برای ورود به سامانه تکمیل ظرفیت (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته – سال ۱۳۹۹ کلیک کنید

برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت‌نام براساس سوابق تحصیلی کلیک کنید

منظور از سوابق تحصیلی، معدل تراز شده مقطع کارشناسی و برای متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته براساس تراز میانگین معدل مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته است. هزینه ثبت‌نام متقاضیان ۶۱ هزار تومان اعلام شده است.

متقاضیان ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (براساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته)، در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، می‌توانند در یک رشته امتحانی متقاضی ثبت‌نام شوند و حداکثر تا ۴۰ (چهل) کد رشته محل (طبق ضوابط از رشته‌‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته) را به ترتیب علاقه مندی در فرم انتخاب رشته درج نمایند.

بیشتر بخوانبد :
جزییات ثبت‌ نام در مرحله «ثبت ‌نام بر اساس سوابق تحصیلی» کارشناسی ارشد ۹۹
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا