توقف دو هفته‌ای رسیدگی هیات های حل اختلاف کار در مناطق قرمز

پایگاه خبری اختبار- رسیدگی در هیئت های حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مناطق قرمز به مدت دو هفته تعطیل متوقف خواهد شد.

به گزارش اختبار، با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در خصوص حضور یک سوم پرسنل در محل کار در مناطق قرمز، رسیدگی در هیات های حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به مدت دو هفته متوقف می‌شود.

طبق نامه ابلاغی به مدیران کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ها، با هدف حفظ سلامت اعضای مراجع حل اختلاف کار و ارباب رجوع از تاریخ ۱۶ الی ۲۸ مرداد ماه صرفاً در مناطق قرمز منوقف خواهد شد.

نامه تعطیلی دو هفته‌ای هیئت های حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مناطق قرمز

متن کامل بخشنامه مدیر کل روابط کار و جبران خدمت به شرح زیر است:

مدیران کل محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ها

با سلام و احترام

با عنایت به ادامه موج جدید بیماری کرونا و با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در خصوص حضور کارگران به میزان یک سوم در مناطق قرمز و نظر به رعایت مصوبات ستاد مذکور و پروتکل های بهداشتی، به منظور حفظ سلامت اعضای مراجع حل اختلاف کار و ارباب رجوعان محترم خواهشمندم ترتیبی اتخاذ فرمایید تا از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ لغایت روز پنجشنبه مورخ  ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ رسیدگی در مراجع مزبور صرفاً در مناطق قرمز متوقف گردد.

لازم به ذکر است رسیدگی به پرونده‌های متوقف شده بعد از تاریخ یاد شده در وقت فوق‌العاده را با قید فوریت صورت گیرد و این تعطیلی منجر به تضییع هیچ حقی از از طرفین شکایت نشود.

کوروش یزدانی
مدیر کل روابط کار و جبران خدمت

/

 تعطیلی دو هفته‌ای هیئت های حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مناطق قرمز
تعطیلی دو هفته‌ای هیات های حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مناطق قرمز

 

بیشتر بخوانید:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا