تغییر زمان آزمون کتبی کوتاه‌پاسخ قضاوت ۹۶ (جذب اختصاصی)

مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان جذب اختصاصی قضاوت ۹۶ از ۱۴ بهمن آغاز می‌شود

پایگاه خبری اختبار- معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اطلاعیه‌ای تکمیلی در خصوص جزئیات جذب اختصاصی سال ۱۳۹۶ صادر کرد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

پیرو اعلام جزئیات جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۶ موارد مشروح زیر را به اطلاع ثبت‌نام‌کنندگان می‌رساند.

۱- امکان ویرایش اطلاعات از روز شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۴ لغایت جمعه مورخ ۹۶/۱۱/۲۰ برقرار خواهد شد. لذا داوطلبانی که نیاز به ویرایش اطلاعات خود دارند در مهلت مقرر به سامانه جذب اختصاصی مراجعه و نسبت به ویرایش اقدام نمایند. تاًکید می‌شود مسئولیت صحت و سقم اطلاعات ثبت‌نامی به عهده داوطلبان است و هرگونه ایراد و نقص اطلاعات ثبت‌نامی بعد از مهلت ویرایش اطلاعات منجر به لغو ثبت‌نام داوطلب خواهد شد.

۲- با عنایت به درخواست تعدادی از مشمولان آزمون کتبی کوتاه پاسخ مبنی بر عدم امکان شرکت در آزمون مذکور به لحاظ همزمانی با آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ زمان برگزاری آزمون کتبی کوتاه پاسخ به روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۲/۲۱ موکول می شود. بر این اساس، کارنامه آزمون، پایان خردادماه منتشر خواهد شد.

۳- داوطلبان ایثارگر با تحصیلات حوزوی در آزمون کوتاه پاسخ شرکت نخواهند کرد و مطابق بند ۲ اطلاعیه قبلی (جزئیات جذب اختصاصی ۱۳۹۶) به مصاحبه علمی حوزوی دعوت خواهند شد.

۴- داوطلبان دانشگاهی که فقط از شرایط ایثارگری برخوردارند در آزمون کوتاه پاسخ شرکت خواهند نمود و لذا داوطلبانی که علاوه بر شرایط ایثارگری، شرایط تحصیلی دانشگاهی را نیز دارا هستند، مطابق بند ۱ اطلاعیه قبلی (جزئیات جذب اختصاصی ۱۳۹۶) به مصاحبه علمی دانشگاهی دعوت خواهند شد.

۵- برای داوطلبان ایثارگر (دانشگاهی) در صورتی کارت ورود به جلسه آزمون کتبی کوتاه پاسخ صادر خواهد شد که در فرم تأیید ثبت‌نام ایشان، در قسمت شرایط شمول مقررات جذب اختصاصی عبارت «16- فقط ایثارگری» درج شده باشد. در صورت مشاهده مغایرت، اقدام به ویرایش در مهلت مقرر ضروری است.

۶- استعلام در خصوص وضعیت ایثارگری داوطلبان پس از اتمام مهلت ویرایش صورت می‌پذیرد و نتیجه آن به محض وصول، به اطلاع ذی‌نفعان می رسد تا در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، اقدام لازم را معمول نمایند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۱۰ دیدگاه ها

 1. سلام.ببخشید لطفا هرکسی میدونه راهنمایی بفرمایید. سوالی که چن وقتیه فکر من و دوستانم را مشغول کرده این است که آیا سربازی در مناطق عملیاتی غرب کشور سال ۶۷ شامل سهمیه ایثارگری برای جذب اختصاصی قضاوت میشود یا نه؟لطفا راهنمایی بفرمایید.

 2. سلام
  آزمون با آزمون وکالت ۹۶ که به ۲۱ اردیبهشت ۹۷ موکول شده است تداخل دارد
  خواهشا رسیدگی کنید و تداخل را حل نمایید

 3. سلام.

  آخه این چه تبعیضیه که قائل میشوند.یعنی اون کسی که ایثارگر نیست و تو دانشگاه درجه یک و دو تحصیل نکرده ولی معدل بالایی داره و مستعد هم هست نباید تو جذب اختصاصی شرکت کنه؟؟؟
  اصلا جذب اختصاصی و جذب عمومی چرا؟؟؟؟
  همه را با هم محک بزنید.به خدا این رسمش نیست

 4. بخشید کسی که در آزمون وکالت ۹۶ با اعمال سهمیه ایثارگری با کسب رتبه ۷ قبول شده و تحصیلات دانشگاهی داره باید در جذب اختصاصی قضاوت آزمون کوتاه پاسخ شرکت کنه یا مستقیماً دعوت به مصاحبه علمی میشه؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید

 5. ببخشید کسی که در آزمون وکالت ۹۶ با اعمال سهمیه ایثارگری با کسب رتبه ۷ قبول شده و تحصیلات دانشگاهی داره باید در جذب اختصاصی قضاوت آزمون کوتاه پاسخ شرکت کنه یا مستقیماً دعوت به محاسبه میشه؟

 6. سلام.خسته نباشید.ببخشید سوالی که چن وقتیه فکر من و دوستانم را مشغول کرده این است که آیا سربازی در مناطق عملیاتی غرب کشور سال ۶۷ شامل سهمیه ایثارگری برای جذب اختصاصی قضاوت میشود یا نه؟لطفا راهنمایی بفرمایید.

 7. با سلام
  تغییر آزمون جذب اختصاصی کوتاه پاسخ با آزمون کانون وکلا کرمانشاه(۹۶/۰۲/۲۱) تداخل داره؟ چرا مسولین تصمیم درست حسابی نمی گیرن؟

 8. مسیولین محترم منابع نیروی انسانی قوه قضاییه
  خواهشمندم رسیدگی کنید

  آزمون پاسخ کوتاه جذب اختصاصی با آزمون وکالت ۹۶ که به ۲۱ اردیبهشت موکول شده بود تداخل دارد
  برای رضای خدای سبحان مجددا زمان ازمون را تغییر دهید

 9. سلام عرض میکنم.جناب هوشیار بنده فقط سهمیه ایثارگری دارم و در یک دانشگاه غیر اتفاعی تحصیل کردم.ولی رتبه بنده در کانون امسال ۱۰ ایثارگری بودم و متاسفانه قبول نشدم.ایا ازمون کتبی پاسخ کوتاه شامل بنده میشه یا مستقیم مصاحبه علمی.بسیار ممنون میشم پاسخگو باشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا