عضويت در کانال تلگرام اختبار
چهارشنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران صفحه اینستاگرام پایگاه خبری اختبار ماهنامه حقوقی وکلا-جلد-دوم
آخرین مطالب
خانه » اخبار » اخبار دانشگاه ها » تغییرات جدید در آیین نامه نقل و انتقالات دانشجویان

هوالوکیل فروشگاه کتب حقوقی بسته های جامع سرعتی آزمون قضاوت و وکالت موسسه جی5

تغییرات جدید در آیین نامه نقل و انتقالات دانشجویان

Share Button
معاون دانشجویان داخل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به برخی جزئیات اصلاحات در آیین نامه اصلاح شده نقل و انتقال که فرایند آن از فردا  آغاز می شود، اشاره کرد و گفت: برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ضوابط انتقال اعلام نشده است.

مجتبی بذرافشان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به دو مورد اصلاح شده در آیین نامه میهمانی و نقل و انتقال، گفت: یکی از مشکلات سال گذشته نقل و انتقال و مهمانی، در مهمانی مبنا بود از این رو تصمیم گرفته شد که در آیین نامه اصلاح شده امسال اگر دانشجویان حد نصاب علمی را داشته باشند تا چهار ترم از مهمانی مبنا استفاده کنند.

وی ادامه داد: بعد از ۴ ترم این افراد می توانند مانند سایر دانشجویان درخواست مهمانی دائم یا انتقال دهند.

این مقام مسئول مورد اصلاح شده بعدی را در مهمانی دائم عنوان کرد و گفت: در آیین نامه اصلاح شده بار دیگر تاکید کرد دانشجوی مهمانی دائم در مقطع کارشناسی می تواند کل دوره را در دانشگاه مقصد بگذراند و سپس با تایید دانشگاه مبدا، دانشگاه مقصد مدرک پایان دوره را صادر می کند.

معاون دانشجویان داخل در خصوص تصمیم گیریها برای نقل و انتقال دانشجویان در کارشناسی ارشد یا دکتری، تاکید کرد: فعلاً در این خصوص موافقتی صورت نگرفته و وزارت علوم در این خصوص ضوابط اعلام نکرده است.

به گفته بذرافشان به علت کم بودن تقاضاهای نقل و انتقال از سوی دانشجویان همچنین کوتاه بودن دوره کارشناسی ارشد و مشکلاتی که ممکن است برای مشخص کردن استاد راهنمای این دانشجویان ایجاد شود، اگر هم موردی باشد در کمیسیون موارد خاص دانشگاهها و با همکاری مبدا و مقصد مورد بررسی قرار می گیرد.

← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=2995