عضويت در کانال تلگرام اختبار
چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷
کانال تلگرام پایگاه خبری اختبار فراخوان کارنامه آزمون وکالت 97 موسسه دوراندیشان بنر آگهی ممتاز
آخرین مطالب
خانه » آزمون های حقوقی » آزمون وکالت » تصمیم گیری هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در مورد تکمیل ظرفیت آزمون وکالت ۹۳

مشاوره رایگان موسسه جی5 برای وکالت قضاوت ارشد و دکتری

تصمیم گیری هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در مورد تکمیل ظرفیت آزمون وکالت ۹۳

Share Button

تصمیم گیری هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در مورد تکمیل ظرفیت آزمون وکالت ۹۳

طبق مصوبه هیات مدیره کانون وکلای مرکز چنان چه پذیرفته شدگان غایب تا پایان تیرماه ۱۳۹۴ برای ثبت نام مراجعه نکنند به ترتیب رتبه از پذیرفته شدگان بعدی ثبت نام خواهد شد

بر اساس اطلاعات اعلام شده کانون وکلای دادگستری مرکز در حال حاضر جمعا ۸۲ ظرفیت خالی دارد

به گزارش پایگاه خبری اختبار بنا بر اعلام کانون وکلای دادگستری مرکز در هشتاد و هفتمین جلسه هیات مدیره این کانون تصویب شد در صورت عدم مراجعه پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۳ تا پایان تیرماه ۱۳۹۴ از رتبه های بعدی به عنوان جایگزین قبول خواهند شد.

هشتاد و هفتمین جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در تاریخ اول اردیبهشت ۱۳۹۴ با حضور آقایان نجفی توانا، محمدنبی، جندقی، مالکی، دیوسالار، سمامی، کامیار، حامدتوسلی، احمدی لاکلایه، سردارزاده، علیزاده طباطبایی، مصباح، امینی، ضرابی و شهبازی نیا تشکیل شد.

در این جلسه تقاضایی با سه امضا از سوی آقای نجفی توانا رییس هیات مدیره کانون وکلای مرکز اعلام وصول گردید که طی آن اعلام گردیده بود از مجموع ۱۰۰۰ نفر پذیرفته شدۀ آزمون وکالت ۹۳ در کانون وکلای مرکز ۲۲ نفر برای ثبت نام مراجعه نکرده اند و ۲ نفر واجد شرایط نبوده اند و ۲ نفر هم انصراف داده اند، همچنین ۵۶ نفر از قبول شدگان نیز از کارآموزان سابق بوده اند، با این حساب کانون وکلای مرکز در حال حاضر ۸۲ نفر ظرفیت خالی دارد که باید برای آن تعیین تکلیف بشود.

نهایتاً پس از بحث در این مورد رأی گیری شد و به اتفاق آراء جایگزینی رتبه های بعدی به ترتیب رتبه در مورد سهمیه آزاد و در مورد سهمیه ایثارگران با رعایت حداقل معدل ۷ به تصویب رسید، همچنین اعطای مهلت تا پایان تیرماه از طریق نشر آگهی با ۷ رأی موافق تصویب شد.

اطلاعیه اعطای مهلت تا پایان تیرماه ۱۳۹۴ به آن دسته از پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۳ کانون وکلای دادگستری مرکز که تا کنون برای ثبت نام مراجعه نکرده اند، در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در سایت کانون وکلای دادگستری مرکز منتشر شده است.

با این حساب حتی در صورت مراجعه همۀ ۲۲ پذیرفته شدۀ غایب تا پایان مهلت در نظر گرفته شده، باز هم هنوز ۶۰ ظرفیت خالی باقی خواهد ماند.

اپلیکیشن قانون در جیب شما
← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=14854

۴ نظر

  1. سلام نتیجه جلسه کانون مرکز در خصوص تکمیل ظرفیت رو چرا اعلام نمی کنید؟ اینکه میگن انسال فقط ۳۵ نفر تو تکمیل ظرفیت میگیرن صحت داره؟

  2. خواهشا تکمیل ظرفیت سال ٩۴ رو هم اعلام کنید ?????

  3. خواهش میکنم در سال ۹۴ نیز تکمیل ظرفیت اعلام کنید تو رو خدا التماس میکنم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*