تاریخ و نحوۀ دریافت و رفع نقص کارت ورود به جلسۀ آزمون دکتری ۱۳۹۳

سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد:

تاریخ و نحوۀ دریافت و رفع نقص کارت ورود به جلسۀ آزمون دکتری ۱۳۹۳

کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه ۴ اسفند از طریق سایت سنجش قابل دریافت خواهد بود

آزمون دکتری ۱۳۹۳ روز جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد

 

اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۳

۱۳۹۲/۱۲/۰۴

 سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۳ می‌رساند که کارت شرکت در آزمون برای کلیه داوطلبان آزمون مذکور از روز سه‌‌شنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ براساس مندرجات بند «الف» این اطلاعیه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد. مطابق برنامه زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۳ رأس ساعت ۸:۰۰ صبح روز جمعه ۹۲/۱۲/۱۶ در ۵۳ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج می گردد. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهدگرفت قابل پرینت و دریافت می‌باشد.

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون 

کارتهای‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۳برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به سایت اینترنتی سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

ب‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون

آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون کلیه داوطلبان بر مبنای استان محل اقامت آنان (براساس بند ۳۵ تقاضانامه ثبت‌نامی) به شرح جدول شماره ۲ می‌باشد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت بایستی دریکی از روزهای چهارشنبه مورخ ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ و یا پنج‌شنبه مورخ ۱۳۹۲/۱۲/۱۵ صبح از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت مراجعه نمایند.

ج- تذکرهای‌ مهم‌

۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون ، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ،۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵ و ۱۶ (شامل نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملی، معدل مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، موسسه فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، هیأت علمی (مربی آموزشی رسمی)، دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی، متقاضیان رشته‌های تحصیلی بورسیه خارج از کشور) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۹۲/۱۲/۱۶ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و داوطلبان در صورتیکه نسبت به بندهای ۳ و ۷ (جنس و معلولیت) کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است در یکی از روزهای چهارشنبه مورخ ۹۲/۱۲/۱۴ و یا پنج‌شنبه مورخ ۹۲/۱۲/۱۵ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره ۲) مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. ضمنا در خصوص بندهای ۹ و ۱۹ (نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون) تقاضایی پذیرفته نخواهد شد.
۲- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند ۸ (سهمیه ثبت نامی) کارت شرکت در آزمون شما وجودداشت (برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان- سپاه پاسداران، وزارت جهاد کشاورزی و واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح) لازم است برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود حداکثرتاتاریخ ۹۲/۱۲/۱۹ به ارگان مربوطه مراجعه نمایید (داوطلبانیکه ارگان تایید کننده سهمیه آنان بنیاد شهید و امور ایثار گران می‌باشد لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۲/۱۲/۱۶ به قسمت ویرایش کارت آزمون دکتری سال ۱۳۹۳در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور وارد شده و سهمیه مذکور را اصلاح نمایند) تا در صورت تأیید سهمیه ، مشخصات این دسته از داوطلبان از طریق ارگان ذیربط حداکثر تا تاریخ ۹۳/۱/۸ در اختیار این سازمان قرار گیرد، در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.
۳- به داوطلبان توصیه می‏شود که مندرجات برگ راهنمای شرکت در آزمون را که همراه با کارت شرکت در جلسه آزمون بر روی سایت سازمان قرار خواهدگرفت و قابل پرینت می‌باشد دقیقاً مطالعه نمایند و با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت ورودی و بر اساس آدرس حوزه‏های امتحانی که بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده است حوزه امتحانی خود را شناسائی نمایند.
۴-چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس ‌باشد یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و … ‌باشد ضروری است در ساعات مشخص شده در بند «ب» شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عکس ۴*۳ (که در سال جاری تهیه شده باشد) و کارت شناسایی ملی یا شناسنامه عکسدار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره۲‌) مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
۵- داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار و چند مداد سیاه نرم پر رنگ، مداد پاکن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشند. از ورود داوطلبانیکه کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.
۶- داوطلبان از آوردن وسائل اضافی به جلسه آزمون (بجز مدارک مندرج در بند ۵ فوق) و هرگونه وسیله ارتباطی ، الکترونیکی، و محاسباتی ( از قبیل تلفن همراه ، پیجر و ماشین حساب) ، کیف دستی، ساک دستی،کتاب، جزوه، اکیداً خودداری نمایند. حوزه‌های امتحانی موظف به دریافت و نگهداری این ملزومات برای داوطلبان نخواهند بود. بدیهی است که به همراه داشتن هرکدام از وسایل مندرج در این بند در جلسه آزمون به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط برابر، قانون تقلب و تخلف رفتار خواهد شد.

قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری:

ماده ۵- تخلفات وجرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:
الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه‌دار.
ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل :
۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.
۲- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سوال برای تخلف در آزمون.
۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.
ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه‌دار.
د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سوالات.
هـ- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.
و- هرگونه تغییر غیرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.
ز-افشای سوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.
ح- خرید یا فروش سوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.
ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازاتهای زیر را درباره متخلفان دارند:
الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذیربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.
ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد.
تبصره- آراء هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.
ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰.۰۰۰.۰۰۰) ریا ل تا یک میلیارد (۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.
ماده ۸ – ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.
ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.
ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازاتهای مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت موسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی می‌باشند.
ماده ۱۱- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرتهای غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی می‌باشد.
ماده ۱۲- هر موسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی که برای افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌کند چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد مجوز تاسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسوول آنها علاوه بر محرومیت دائمی از تاسیس و اداره این گونه مراکز به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محکوم می‌شوند و چنانچه موسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد مجازات مدیران مسوول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) می‌باشد.
تبصره- در مورد آموزشگاههایی که فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذیربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند راساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.
 در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سوال یا سوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج شنبه ۹۲/۱۲/۱۵ همه روزه بغیر از ایم تعطیل و در وقت اداری با شماره ‌تلفنهای‌ 99-88923595 یا بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور در میان بگذارند. 

جدول شماره ۱- شهرستان محل برگزاری آزمون ورودی دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال‌ 1393 براساس استان محل اقامت داوطلبان

نام استان
شهرستان محل
برگزاری آزمون
استان محل اقامت
آذربایجان شرقی
(۱۰)
تبریز (۱۰۱۲)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آذرشهر(۱۱)اسکو(۱۳)اهر(۱۴)بستان آباد(۱۵) تبریز(۱۷) خداآفرین (۳۰)سراب(۲۰) ، کلیبر(۲۳) ، میانه(۲۷) ورزقان(۱۲) هریس (۲۸) هشترود(۲۹) استان آذربایجان شرقی می باشند.
مرند (۱۰۲۹)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای جلفا(۱۸) ، شبستر(۲۱) و مرند (۲۵) استان آذربایجان شرقی می‌باشند.
مراغه (۱۰۲۸)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای مراغه(۲۴) بناب(۱۶) چاراویماق (۱۹) عجب شیر (۲۲) ملکان(۲۶) استان آذربایجان شرقی می باشند.
آذربایجان غربی
(۱۱)
ارومیه ‌(1104)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ارومیه (۱۱) اشنویه(۱۲) استان آذربایجان غربی می باشند.
خوی (۱۱۲۳)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای خوی(۱۷) چابپاره(۲۶) سلماس(۱۹)ماکو (۲۱) چالدران(۱۶) پلدشت(۲۵) شوط(۲۷) استان آذربایجان غربی می باشند.
مهاباد (۱۱۳۵)
‌ داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای پیرانشهر(۱۴) مهاباد(۲۲) سردشت(۱۸) میاندوآب(۲۳) بوکان(۱۳) نقده(۲۴) شاهین دژ (۲۰) تکاب(۱۵) استان آذربایجان غربی می باشند.
اردبیل (۱۲)
اردبیل (۱۲۰۲)
‌ کلیه داوطلبان استان اردبیل‌
اصفهان (۱۳)
‌ اصفهان (۱۳۱۰)‌
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای اصفهان(۱۳) شاهین شهر و میمه(۱۴) تیران و کرون(۱۵) چادگان(۱۶) خوانسار(۱۸) فریدن(۲۲) برخوار(۳۲)خمینی شهر(۱۷) خور وبیابانک(۳۳)دهاقان(۲۱) سمیرم(۱۹) شهررضا(۲۰) فلاورجان(۲۴) فریدونشهر (۲۳)لنجان(۲۷) مبارکه (۲۸) نائین (۲۹) گلپایگان(۲۶) نجف آباد(۳۰) بوئین میاندشت(۳۴) استان اصفهان می باشند.
کاشان (۱۳۳۲)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای کاشان(۲۵) آران و بیدگل(۱۱) نطنز (۳۱) اردستان(۱۲) استان اصفهان می‌باشند.
ایلام (۱۴)
‌ ایلام‌ (1405)
کلیه داوطلبان استان ایلام‌
بوشهر (۱۵)
‌ بوشهر (۱۵۰۲)
کلیه داوطلبان استان بوشهر‌
تهران (۱۶)
تهران (۱۶۰۷)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای اسلامشهر (۱۱) رباط کریم(۱۵) شهریار(۱۹) قدس(۲۴)بهارستان (۲۶)پردیس(۲۸) تهران(۱۳) دماوند(۱۴) ملارد(۲۵) شمیرانات (۱۸) فیروزکوه(۲۰) استان تهران می باشند.
ری (۱۶۱۵)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای پیشوا (۲۷) ری (۱۶) ورامین (۲۳) پاکدشت (۱۲) قرچک(۲۹) استان تهران می باشند.
چهارمحال و بختیاری (۱۷)
شهر کرد (۱۷۰۹)
کلیه داوطلبان استان چهار محال‌ و بختیاری‌
خراسان جنوبی (۱۸)
بیرجند (۱۸۰۲)
کلیه داوطلبان استان خراسان خراسان جنوبی است.
خراسان رضوی
(۱۹)
مشهد(۱۹۶۰)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای بینالود (۳۱) چناران (۱۶) درگز (۱۹) سرخس (۲۲) فریمان (۲۳) فیروزه (۳۲) قوچان (۲۴) کلات (۲۶) مشهد (۲۸) نیشابور(۲۹) از استان خراسان رضوی می باشند.
تربت حیدریه(۱۹۲۲)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای تربت حیدریه (۱۵) تایباد (۱۲) گناباد (۲۷) مه ولات(۱۴) زاوه (۳۵) کاشمر(۲۵) بردسکن(۱۱) خواف(۱۸) تربت جام(۱۳) خلیل آباد (۱۷) رشتخوار(۲۰) باخزر (۳۶) و بجستان (۳۰) استان خراسان رضوی می باشند
سبزوار (۱۹۴۵)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای سبزوار(۲۱) جغتای(۳۳) جوین (۳۴) خوشاب (۳۷) داورزن (۳۸) از استان خراسان رضوی می باشد.
خراسان شمالی (۲۰)
بجنورد (۲۰۰۵)
کلیه داوطلبان استان خراسان شمالی
خوزستان
(۲۱)
اهواز (۲۱۱۲)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آبادان (۱۱) خرمشهر(۱۹) آغاجاری(۳۵) امیدیه(۱۲) اندیکا(۳۱) اهواز(۱۴) ایذه(۱۵) باغ ملک(۱۶) باوی(۳۴) بندر ماهشهر(۱۷) بهبهان(۱۸) حمیدیه(۳۶) دشت آزادگان(۲۱)رامشیر(۲۳) رامهرمز(۲۲) شادگان(۲۴) شوشتر(۲۶) کارون(۳۷) لالی(۲۹) مسجدسلیمان(۲۸) هفتگل(۳۲) هندیجان (۳۰) هویزه (۳۳) از استان خوزستان می باشند.
دزفول (۲۱۲۹)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای دزفول‌(20) اندیشمک (۱۳) شوش(۲۵) و گتوند(۲۷) استان خوزستان می باشند.
زنجان (۲۲)
زنجان (۲۲۱۲)
‌ کلیه داوطلبان استان زنجان‌
سمنان (۲۳)
سمنان ‌(2304)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آرادان(۱۶) سمنان(۱۲) گرمسار(۱۴) مهدی شهر (۱۵) از استان سمنان می باشند.
شاهرود (۲۳۰۷)
‌داوطلبانی‌که شهرستان ‌محل‌اقامت آنان یکی از شهرستانهای شاهرود (۱۳) دامغان(۱۱) و میامی(۱۷) استان سمنان است.
سیستان وبلوچستان
(۲۴)
زاهدان ‌(2418)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای خاش(۱۴) زاهدان(۱۷) میرجاوه(۲۷) از استان سیستان و بلوچستان می باشند.
ایرانشهر (۲۴۰۳)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان شهرستانهای ایرانشهر(۱۱) سرباز(۱۸) سراوان(۱۹) دلگان(۲۱) مهرستان(۲۲) فنوج (۲۵) سیب سوران(۲۳) از استان سیستان و بلوچستان می باشند
زابل (۲۴۱۴)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان شهرستان زابل(۱۵) زهک(۱۶) نیمروز(۲۸) هیرمند (۲۴) و هامون (۲۹) استان سیستان و بلوچستان است
چا‌بهار (۲۴۰۶)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای چا‌بهار(۱۲) کنارک(۱۳) نیک شهر (۲۰) قصرقند(۲۶) استان سیستان وبلوچستان می‌باشند.
فارس (۲۵)
شیراز (۲۵۳۶)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهایآباده(۱۱) ارسنجان(۱۲) اقلید(۱۴) بوانات(۱۵) پاسارگاد(۳۱) خرامه(۳۸) جهرم (۱۶) خرم بید(۱۷) کازرون(۲۶)خنج(۲۸) رستم(۳۵) زرین دشت(۱۹) سپیدان(۲۰) سروستان(۳۶)شیراز(۲۱) فراشبند(۲۲) فیروزآباد(۲۴) قیر وکارزین(۲۵) کوار(۳۹) گراش(۳۷) لارستان (۲۷) لامرد (۲۹) مرودشت(۳۰) ممسنی (۳۲) مهر(۳۳) استان فارس می باشند.
فسا (۲۵۴۱)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای استهبان(۱۳) داراب(۱۸) فسا (۲۳) نی ریز(۳۴) استان فارس می باشند.
قزوین (۲۶)
قزوین ‌(2619)
کلیه داوطلبان استان قزوین‌
قم (۲۷)
قم‌ (2704)
‌ کلیه داوطلبان استان قم‌
کردستان (۲۸)
سنندج ‌(2819)
‌ کلیه داوطلبان استان کردستان‌
 
 

ادامه جدول شماره ۱- شهرستان محل برگزاری آزمون ورودی دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال‌ 1393 براساس استان محل اقامت داوطلبان

نام استان
شهرستان محل
برگزاری آزمون
استان محل اقامت
کرمان (۲۹)
کرمان ‌(2940)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای بافت(۱۱) بردسیر(۱۲) بم(۱۳) رابر(۲۹) راور(۱۵) ریگان(۲۷) زرند(۱۷) فهرج(۳۰) کرمان(۲۲) کوهبنان (۱۸) نرماشیر(۳۳) استان کرمان می باشند.
جیرفت (۲۹۱۲)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای عنبرآباد(۲۱) جیرفت (۱۴) فاریاب(۳۲) کهنوج(۲۳) منوجان(۲۶) قله گنج (۲۵) ارزوئیه(۳۱) رودبارجنوب(۲۴) استان کرمان می باشند.
رفسنجان (۲۹۱۸)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای رفسنجان(۱۶) شهربابک (۲۰) سیرجان(۱۹) انار(۲۸) استان کرمان می‌باشند.
کرمانشاه (۳۰)
کرمانشاه (۳۰۲۴)
کلیه داوطلبان استان کرمانشاه
کهکیلویه و بویراحمد (۳۱)
بویراحمد(یاسوج‌) (3103)
‌ کلیه داوطلبان استان کهکیلویه و بویراحمد
گلستان (۳۲)
گرگان ‌(3217)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آق قلا(۱۲) بندرگز(۱۳) ترکمن(۱۴) علی آباد(۱۶) کردکوی(۱۷) گرگان (۱۹)گمیشان(۲۳) استان گلستان می باشند.
گنبد کاووس (۳۲۱۹)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای کلاله(۱۸) مراوه تپه(۲۲) گالیکش(۲۴) مینودشت(۲۱) آزادشهر(۱۱)رامیان (۱۵) گنبد کاووس(۲۰) استان گلستان می باشند.
گیلان (۳۳)
رشت ‌(3313)
کلیه داوطلبان استان استان گیلان
لرستان (۳۴)
خرم‌آباد (۳۴۱۳)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای پلدختر(۱۴) خرم آباد(۱۵) دلفان(۱۶) دوره (۲۰) رومشکان(۲۱) سلسله (۱۸) کوهدشت(۱۹) استان لرستان می باشند.
بروجرد (۳۴۰۷)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای بروجرد(۱۳) الیگودرز (۱۲) ازنا (۱۱)دورود(۱۷) ا ستان لرستان می باشند.
مازندران (۳۵)
ساری (۳۵۲۷)
کلیه داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ساری (۲۰) بهشهر(۱۴) نکا(۲۴) گلوگاه (۱۵) جویبار(۱۷) استان مازندران می باشد.
بابل (برادران) (۳۵۰۹)
‌مازندران‌(داوطلبان مرد بجز شهرستانهای حوزه امتحانی ساری (۲۰) چالوس(۱۸)
بابلسر (خواهران) (۳۵۱۲)
‌مازندران‌(داوطلبان زن بجز شهرستانهای حوزه امتحانی ساری (۲۰) چالوس(۱۸)
چالوس (۳۵۲۲)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای تنکابن(۱۶) نوشهر(۲۶) عباس آباد(۲۸) رامسر(۱۹) نور (۲۵) چالوس(۱۸) کلاردشت(۳۲) از استان مازندران می باشند.
مرکزی (۳۶)
اراک (۳۶۰۲)
کلیه داوطلبان استان مرکزی
هرمزگان (۳۷)
بندرعباس ‌(3709)
‌ کلیه داوطلبان استان هرمزگان‌
همدان (۳۸)
‌همدان ‌(3823)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای اسد آباد(۱۱) بهار(۱۲) رزن(۱۴) فامنین(۱۹) کبودرآهنگ (۱۵) همدان(۱۸) از استان همدان می باشند.
ملایر (۳۸۱۶)
داوطلبانیکه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ملایر(۱۶) نهاوند (۱۷) تویسرکان(۱۳) استان همدان می باشند.
یزد(۳۹)
یزد (۳۹۲۰)
کلیه داوطلبان استان یزد.
البرز (۴۰)
کرج (۴۰۰۸)
کلیه داوطلبان استان البرز
 

 

جدول شماره ۲ – نام و آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون ورودی دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال‌ 1393 براساس استان محل اقامت داوطلبان

نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص کارت
نشانی باجه‌های رفع نقص
آذربایجان شرقی
تبریز
دانشگاه تبریز
تبریز: بلوار ۲۹ بهمن، دانشگاه تبریز، ساختمان مدیریت امور آموزشی (کتابخانه مرکزی سابق دانشگاه)
مراغه
دانشگاه مراغه
مراغه: اتوبان امیرکبیر، میدان مادر، خیابان دانشگاه، دانشگاه مراغه
مرند
دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند
مرند: میدان دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند
آذربایجان غربی
ارومیه
دانشگاه ارومیه
ارومیه: کیلومتر۱۱ جاده سرو، دانشگاه ارومیه، معاونت آموزشی
خوی
دانشگاه آزاد اسلامی خوی
خوی: بلوار ولایت، (کیلومتر ۵ جاده خوی- سلماس)، دانشگاه آزاداسلامی واحدخوی، ساختمان اداری، اتاق ثبت نام
مهاباد
دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد
مهاباد: خیابان آرمان، دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد، ساختمان اداری
اردبیل
اردبیل
دانشگاه محقق اردبیلی
اردبیل: خیابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبیلی، ساختمان اداره کل امور آموزشی
اصفهان
‌ اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: بلوار دانشگاه، درب شمالی دانشگاه اصفهان، معاونت آموزشی
کاشان
دانشگاه کاشان
کاشان: بلوار قطب راوندی، دانشگاه کاشان
ایلام
‌ ایلام‌
دانشگاه ایلام
ایلام: جاده مهران، روبروی سازمان همیاری شهرداریهای، مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه ایلام
بوشهر
‌ بوشهر
دانشگاه خلیج فارس بوشهر
بوشهر: خیابان شهید ماهینی، دانشگاه خلیج فارس، معاونت آموزشی، اتاق ۱۰۹
تهران
تهران
حوزه خواهران: دانشگاه خوارزمی تهران
تهران: خیابان شهید مفتح، نرسیده به خیابان انقلاب، درب ضلع جنوب پردیس دانشگاه خوارزمی
حوزه برادران: دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان
تهران: میدان فردوسی به سمت خیابان انقلاب، کوچه شاهرود، دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش
ری
دانشگاه آزاد اسلامی شهرری
تهران: بزرگراه خلیج فارس، روبروی حرم امام‌خمینی‌(ره)، مجتمع دانشگاهی یادگار امام‌(ره)، دانشکده فنی مهندسی
چهارمحال و بختیاری
شهر کرد
دانشگاه شهرکرد
شهرکرد: بلوار رهبر، دانشگاه شهرکرد، ساختمان اداره امور آموزشی
خراسان جنوبی
بیرجند
دانشگاه بیرجند
بیرجند: خیابان دانشگاه، دانشگاه بیرجند، دانشکده هنر
خراسان رضوی
مشهد
دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد: بلوار وکیل‌آباد، روبروی پارک ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی، دانشکده علوم اداری و اقتصادی
تربت حیدریه
دانشگاه تربت حیدریه
تربت حیدریه: (کیلومتر ۷ جاده تربت حیدریه – مشهد )، بعد از پل هوایی عابرپیاده، دانشگاه تربت حیدریه
سبزوار
دانشگاه حکیم سبزواری
سبزوار: توحیدشهر، پردیس دانشگاه حکیم سبزواری، ساختمان مرکزی، طبقه همکف – اتاق ۱۲۲
خراسان شمالی
بجنورد
دانشگاه بجنورد
بجنورد: (کیلومتر ۴ جاده اسفراین)، دانشگاه بجنورد
خوزستان
اهواز
دانشگاه شهیدچمران اهواز
اهواز: بلوار گلستان، روبروی حوزه نظام وظیفه، دانشگاه شهید چمران اهواز، معاونت دانشجویی
دزفول
دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول
دزفول: روبروی پایگاه چهارم شکاری، دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
زنجان: کیلومتر ۶ جاده تبریز، دانشگاه زنجان، سازمان مرکزی، واحدرایانه
سمنان
سمنان
دانشگاه سمنان
سمنان: کیلومتر ۳ جاده دامغان، پردیس شماره ۲ اداره کل آموزش
شاهرود
دانشگاه شاهرود
شاهرود: بلوار دانشگاه، دانشگاه شاهرود، دفتر مدیریت تحصیلات تکمیلی
سیستان وبلوچستان
زاهدان
دانشگاه سیستان و بلوچستان
زاهدان: خیابان دانشگاه، روبروی بلوارمعلم، مجتمع ورزشی ۲۲بهمن، دانشگاه سیستان و بلوچستان
زابل
دانشگاه زابل
زابل: خیابان شهید مفتح، دانشگاه زابل، سایت قدیم دانشگاه، ساختمان دائمی نمایشگاه
ایرانشهر
دانشگاه ولایت-ایرانشهر
ایرانشهر: جاده بمپور، دانشگاه ولایت ایرانشهر
چا‌بهار
دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
چابهار: بلوار دانشگاه، دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار – ساختمان مرکزی- حوزه ریاست
فارس
شیراز
دانشگاه شیراز
شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
فسا
دانشگاه آزاد اسلامی فسا
فسا: (کیلومتر ۱۲ جاده فسا – شیراز)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا، ساختمان دانشکده ادبیات و علوم انسانی
قزوین
قزوین
دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین
قزوین: انتهای بلوار دانشگاه، دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)، سایت رایانه‌ای دانشکده فنی و مهندسی
قم
قم‌
دانشگاه قم
قم: جاده قدیم اصفهان، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، سازمان مرکزی
کردستان
سنندج
دانشگاه کردستان-سنندج
سنندج: خیابان پاسداران، خیابان دانشگاه، درب اصلی دانشگاه، اداره صدور کارت
کرمان
کرمان
دانشگاه شهید باهنر کرمان
کرمان: بلوار جمهوری اسلامی، دانشکده فنی مهندسی
جیرفت
دانشگاه جیرفت
جیرفت: کیلومتر ۸ جاده بندرعباس، دانشگاه جیرفت، ساختمان آموزش
رفسنجان
دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
رفسنجان: ابتدای بلوار ولایت، دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان، سازمان مرکزی دفتر استعدادهای درخشان
کرمانشاه
کرمانشاه
دانشگاه رازی کرمانشاه
کرمانشاه: باغ ابریشم، بلوار دانشگاه، دانشکده علوم، پردیس دانشگاه رازی
کهکیلویه و بویراحمد
بویراحمد(یاسوج‌)
دانشگاه یاسوج
یاسوج: میدان معلم، خیابان دانشجو، دانشگاه یاسوج، اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی
گلستان
گرگان
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
گرگان: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، سازمان مرکزی
گنبد کاووس
دانشگاه گنبدکاووس
گنبدکاووس: خیابان شهید فلاحی، بلوار بصیرت، دانشگاه گنبدکاووس، ساختمان مرکزی، دفتر روابط عمومی
گیلان
رشت
دانشگاه گیلان-رشت
رشت: خیابان نامجو، جنب ورزشگاه شهید عضدی، دانشکده علوم پایه و ریاضی
لرستان
خرم‌آباد
دانشگاه لرستان
خرم آباد: (کیلومتر ۵ جاده خرم آباد – تهران )، دانشگاه لرستان
بروجرد
 دانشگاه‌حضرت‌آیت‌الله بروجردی(ره)
بروجرد: (کیلومتر ۳ جاده بروجرد–خرم آباد)، دانشگاه آیت‌الله العظمی بروجردی(ره)، ساختمان اداری، حوزه آموزش، اتاق شماره ۱۱۲
مازندران
ساری
موسسه آموزش عالی هدف ساری
ساری: بلوار فرح آباد (جاده دریا)، کیلومتر۵ موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی وغیردولتی هدف ساری
بابل(برادران)
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
بابل: خیابان شریعتی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
بابلسر (خواهران)
دانشگاه مازندران- بابلسر
بابلسر: خیابان پاسدران، دانشگاه مازندران، سازمان مرکزی دانشگاه
چالوس
دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس
چالوس: خیابان ۱۷شهریور، روبروی مسجد امام حسین (ع)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس
مرکزی
اراک
دانشگاه اراک
اراک: میدان شریعتی، دانشگاه اراک، درب جنوبی دانشگاه
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
بندرعباس: انتهای رسالت شمالی، چهار راه بصیرت، بلوار افروز شهابی‌پور، مجتمع بصیرت
همدان
‌همدان
دانشگاه بوعلی سینا همدان
همدان: چهار باغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا همدان
ملایر
دانشگاه ملایر
ملایر: کیلومتر ۴ جاده اراک، نرسیده به بهشت هاجر، دانشگاه ملایر، ساختمان مرکزی
یزد
یزد
دانشگاه یزد
یزد: بلوار دانشگاه، چهار راه پژوهش، جنب بانک تجارت شعبه دانشگاه یزد، سردرب اصلی دانشگاه
البرز
کرج
دانشگاه خوارزمی کرج
کرج: انتهای خیابان شهید بهشتی، میدان دانشگاه، دانشگاه خوارزمی کرج، ساختمان آموزش، اتاق ۲
 
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
 
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا