عضويت در کانال تلگرام اختبار
یکشنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران کانال تلگرام پایگاه خبری اختبار ماهنامه حقوقی وکلا-جلد-دوم
آخرین مطالب
خانه » اخبار » تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی تغییر یافت

هوالوکیل فروشگاه کتب حقوقی بسته های جامع سرعتی آزمون قضاوت و وکالت موسسه جی5

تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی تغییر یافت

Share Button

از امسال تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی ۱۹ هر ماه است

پایگاه خبری اختبار- معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی از تغییر تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ رحمان علیدوست گفت: در راستای ارائه تسهیلات و خدمات بیشتر به مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها، دوره انتظار برای اعزام به خدمت مشمولان دارای تحصیلات کاردانی براساس موافقت ستاد کل نیروهای مسلح کاهش یافته و از این پس تاریخ اعزام این دسته از مشمولان به نوزدهم هر ماه تغییر پیدا می کند.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: تغییرات ذکر شده از مهر ماه سال جاری اجرا می گردد و بر همین اساس مشمولان دارای مدرک کاردانی که برای ثبت درخواست اعزام به خدمت خود به دفاترخدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰ ) مراجعه می نمایند ، تاریخ اعزام به خدمت آنان برای نوزدهم مهرماه تعیین می شود .
علیدوست در ادامه تاکید کرد : آن دسته از مشمولانی که دارای مدرک تحصیلی کاردانی بوده و قبلا برگ آماده به خدمت برای تاریخ های اول آبان و اول دی ماه دریافت داشته اند ،چنانچه تمایل دارند زودتر از موعد مقرر به خدمت اعزام شوند، می توانند برای ثبت درخواست تعجیل در اعزام به خدمت خود برای نوزدهم مهر ماه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰ ) مراجعه نمایند.
سرهنگ علیدوست در ادامه همچنین خاطر نشان کرد : در همین راستا مشمولانی هم که تمایل دارند در همان تاریخ های تعیین شده (اول آبان و اول دی ماه) به خدمت اعزام شوند ، نیز در زمان مقرر به مراکز آموزش نیروی های مسلح اعزام می شوند .
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی یادآور شد : مشمولان مورد اشاره می بایست یک هفته قبل از تاریخ اعزام به خدمت خود با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) نسبت به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش اقدام نمایند .

← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=23607

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*