عضويت در کانال تلگرام اختبار
انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران صفحه اینستاگرام پایگاه خبری اختبار ماهنامه وکلا شماره ششم-تنها مجله تخصصی وکلای ایران
آخرین خبرها
خانه » آزمون های حقوقی » آزمون استخدامی » به اعتراضات داوطلبان آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک پاسخ داده شده است

اپلیکیشن تبصره برای آموختن حقوق بسته های جامع سرعتی آزمون دکتری حقوق موسسه جی5

به اعتراضات داوطلبان آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک پاسخ داده شده است

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد :

به اعتراضات داوطلبان آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک پاسخ داده شده است

داوطلبان می توانند به مراجع دیگر قانونی هم برای طرح اعتراض و شکایت خود مراجعه کنند

تویسرکانی در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به شکایات داوطلبان آزمون استخدام رسمی این سازمان، گفت: تعداد افراد معترض بسیار اندک بود با این حال مراجع دیگری به جز سازمان ثبت اسناد نیز برای رسیدگی وجود دارند.

احمد تویسرکانی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی میزان با اشاره به اینکه شکایات داوطلبان آزمون استخدامی از چند مرجع قانونی قابل پیگیری بود، گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به هر موردی که در این خصوص اعلام شکایت و اعتراض شده بود، به شکل مطلوب پاسخ داد با این حال مراجع دیگری به جز سازمان ثبت اسناد هم برای رسیدگی وجود دارند.

وی در خصوص نهادهای رسیدگی کننده به اعتراضات گفت: دیوان عدالت اداری و سازمان مدیریت هم مرجع رسیدگی به این اعتراضات بودند، با این حال سازمان ثبت اسناد رسمی تلاش کرده است  در چارچوب قانون و ضوابط عمل کند.

معاون رییس قوه قضاییه با بیان اینکه سازمان ثبت اسناد رسمی تابع مقررات است،گفت: ما تابع ضوابط و مقررات هستیم و معتقدیم پاسخ گویی باید صحیح باشد.

وی ادامه داد: استنباط ما از اجرای ضوابط مربوط به برگزاری آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد، همان چیزی بوده که عمل و اجرا کردیم با این همه، مراجع رسیدگی نیز برای اعتراضات وجود دارد.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تعداد معترضان و شکایات را بسیار اندک دانست و افزود: شکایت‌های واصله بسیار کم بود و از تعداد قریب به ۱۶هزار نفر شرکت کننده در آزمون ثبت اسناد رسمی، اعتراض تعداد محدودی از افراد طبیعی است با این حال ما به همین تعداد از اعتراضات هم رسیدگی کردیم.

وی تصریح کرد: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در بررسی‌های اولیه نیز اعلام کرده بود که آمادگی رسیدگی دقیق به شکایات داوطلبان را دارد.

← برای عضویت در کانال سروش اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=15507

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*