کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید آنلاین کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت

بخشودگی جریمه دیرکرد بدهکاران صندوق رفاه تا ۲۲ بهمن

طرح بخشودگی جریمه بدهکارن صندوق رفاه دانشجویان تا ۲۲ بهمن ادامه دارد

پایگاه خبری اختبار- رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: فارغ‌التحصیلانی که بدهکار صندوق رفاه دانشجویان هستند، تا۲۲بهمن فرصت دارند از طرح بخشودگی۱۰۰درصدی جرایم دیرکرد بدهکاران صندوق رفاه دانشجویان استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از مهر، ذوالفقار یزدان‌مهر بعدازظهر دیروز در نشستی مطبوعاتی که به مناسبت ایام دهه فجر برگزار ش گزارشی از دستاوردهای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم را ارائه کرد و اظهار داشت: امسال برای دومین بار، طرح «بخشودگی صد درصدی جرایم دیرکرد بدهکاران صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم» ویژه دهه مبارک فجر اجرا می‌شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: دانش‌آموختگانی که به این صندوق بدهکار بوده و به علت پرداخت نکردن به موقع اقساط، مشمول جریمه دیرکرد شده‌اند، می‌توانند تا ۲۲ بهمن ماه با مراجعه به سامانه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس http://bp.swf.ir برای بازپرداخت باقی‌مانده بدهی‌ خود از این بخشودگی استفاده کنند.

یزدان‌مهر تصریح کرد: در سال ۹۴ که مسئولیت صندوق رفاه دانشجویان را بر عهده گرفتم، حدود ۴۴۰ میلیارد تومان مطالبات سنواتی و معوق داشتیم که با تعامل مؤثر با فارغ‌التحصیلان، بانک اطلاعاتی این فارغ‌التحصیلان تکمیل شد و توانسته‌ایم ۳۶۲ میلیارد تومان را وصول کنیم.

وی افزود: از مجموع ۴۴۰ میلیارد تومان، ۷۸ میلیارد تومان باقی مانده است که باید آن را وصول کرده و به چرخه بازپرداخت و کمک به نیازمندان جدید اضافه شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار کرد: بالاترین میزان استفاده از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان ۴۹ میلیون تومان، بالاترین میزان بدهی معوق ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قدیمی‌ترین فارغ‌التحصیل بدهکار صندوق رفاه دانشجویان مربوط به سال ۱۳۵۷ است.

یزدان‌مهر تأکید کرد: بر اساس این طرح، فارغ‌التحصیلان باید کل بدهی خود را پرداخت کنند تا مشمول جرایم دیرکرد نشوند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۰۰ هزار و ۴۱۴ نفر از فارغ‌التحصیلان، از طرح بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم دیرکرد بدهکاران صندوق رفاه استفاده کرده‌اند.
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا