امکان «مهمان درسی» دانشجویان دانشگاه آزاد در نزدیک‌ترین واحد

تمهیدات دانشگاه آزاد در شرایط کرونایی؛

«مهمان درسی» و دفاع ویدئوکنفرانسی پایان‌نامه‌ها در نزدیک‌ترین واحد

پایگاه خبری اختبار- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از امکان بهره‌مندی دانشجویان این دانشگاه از امتیاز «میهمان درسی» در نزدیک‌ترین واحد محل سکونت خود خبر داد.

به گزارش اختبار به نقل از مهر، محمدمهدی طهرانچی در دیدار نوروزی ۲۰ فروردین با معاونان و مدیران کل معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد، با اشاره به ظرفیت‌های این دانشگاه گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از امتیاز «میهمان درسی» در نزدیک‌ترین واحد دانشگاه آزاد اسلامی محل زندگی خود استفاده کنند. هدف از این اقدام، اجرای فاصله‌گذاری هوشمند و حفظ سلامت دانشجویان و جلوگیری از سفرهای بین شهری آنهاست.

دکتر طهرانچی افزود: دانشجویان دانشگاه آزاد می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین واحد دانشگاهی محل زندگی خود، درس اخذ شده در ترم جاری را گذرانده یا واحدهای آزمایشگاه خود را در واحد میهمان طی کنند. پس از حضور دانشجو در واحدی که به عنوان میهمان درسی در آن حضور دارد، گزارش فعالیت آموزشی به واحد مبدأ ارسال می شود.

وی ادامه داد: درخصوص برگزاری جلسات دفاع از پایان‌نامه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دفاع از رساله دانشجویان دوره دکتری نیز دانشجویان می‌توانند با حضور معاون آموزشی و مدیر گروه نزدیک‌ترین واحد دانشگاهی، به عنوان ناظر و از طریق ویدئو کنفرانس، از پایان نامه و رساله خود دفاع کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا