امکان ثبت‌نام با تاخیر آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

پایگاه خبری اختبار- فرصت ثبت‌نام با تاخیر متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ از ۲۰ بهمن آغاز می‌شود و تا ۳۰ بهمن ادامه دارد.

به گزارش اختبار، سازمان سنجش در اطلاعیه ای از امکان ثبت‌نام با تاخیر آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ برای متقاضیانی که در دو مهلت قبل موفق به ثبت نام نشده اند، خبر داد.

شایان ذکر است برای ثبت‌نام با تاخیر، ۱۶۸ هزار تومان به مبلغ اولیه ثبت‌نام (۱۲۵ هزار تومان) اضافه خواهد شد. آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۸ ، ۲۹ و ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

اطلاعیه ثبت ‌نام با تاخیر متقاضیان شرکت درآزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ و بیست و هفتمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور

۱۴۰۰/۱۱/۱۷

به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور که در زمان مقرر (از تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ لغایت ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ و همچنین مرحله دوم ثبت نام از تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ لغایت ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ) در این آزمون ثبت‌نام ننموده‌اند می‌رساند، ثبت نام با تاخیر برای این دسته از متقاضیان از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ تا روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org  فعال می باشد. لذا متقاضیان می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ درخصوص اصلاح این دفترچه راهنما که از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس است، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ضمناً براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۸ ، ۲۹ و ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا