کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید اینترنتی کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت با تخفیف

مصوبه شماره ۱۷۹۴۲۴ مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۳ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

الحاق یک تبصره به ماده ۱۳۲ آیین دادرسی کار

کلیه کارگران و کارفرمایان مشمول قانون کار سراسر کشور

با توجه به مصوبه جلسه شماره ۲۹۲ مورخ ۱۷/۳/۱۳۹۹ شورای عالی کار که به شماره ۵۹۹۵۲ مورخ ۱۴/۴/۱۳۹۹ ثبت شده است، تبصره ذیل به ماده ۱۳۲ آیین دادرسی کار الحاق گردیده که بدینوسیله ابلاغ می‌شود:

تبصره ـ در مواقع بحرانی نظیر شیوع بیماریهای واگیردار که امکان تشکیل جلسات به صورت حضوری وجود ندارد با تأیید کمیسیون کارگری که با حضور نمایندگان تشکلهای کارگری و کارفرمایی استان مربوطه تشکیل می‌گردد و تأیید اداره کل روابط کار و جبران خدمت و درخواست خواهان در مرحله ارائه درخواست، هیأتهای تشخیص و حل اختلاف کار مجاز هستند تا جلسات رسیدگی خود را به صورت برخط و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار نمایند. در این صورت باید متن صورتجلسه در لحظه توسط رئیس جلسه تهیه و در انتهای جلسه رسیدگی از طریق سامانه جامع روابط کار به رؤیت و تأیید طرفین و اعضاء هیأت که در جلسه برخط حضور دارند برسد. تأیید متن صورتجلسه صرفاً در پایان همان جلسه از صفحه شخصی (کار پوشه اختصاصی) به منزله تأیید مفاد صورتجلسه است و نیازی به تنظیم صورتجلسه مکتوب و امضای ذیل آن نیست.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ـ محمد شریعتمداری

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. عالی است انشاالله متعالی گردد
    همینطوری هیئت های تشخیص و حل اختلاف هزار تا ایراد شکلی و ماهوی در رسیدگی هاشون دارن که تذکر هم میدی قبول نمی کنند تازه بهشون بر میخوره ویدئو کنفرانسی بشه که دیگه واویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا