کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید اینترنتی کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت با تخفیف

اعلام نتایج فراخوان تکمیل ظرفیت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی سال ۹۶ اعلام شد

پایگاه خبری اختبار- نتایج فراخوان تکمیل ظرفیت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراکزاستان‌ها در سال ۹۶ اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه، متقاضیان می‌توانند جهت مشاهده نتیجه ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ با مراجعه به در‌گاه  adliran.ir و فشردن کلید «ثبت‌نام و پیگیری دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در قسمت «پیگیری» با استفاده از شماره ملی و رمز عبور خود اقدام کنند.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج اولیه فراخوان

متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۶ به مدت ۱۰روز اعتراض خود را در این خصوص با ورود به صفحه شخصی خود در قسمت ثبت نام و پیگیری مجوز دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و انتخاب گزینه «ارسال شکایت» اعلام نمایند. لازم به ذکر است اعتراض‌ها صرفاً از این طریق رسیدگی می‌گردد و از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

نحوه بازیابی رمز عبور

رمز عبور هر شخص در زمان ثبت نام توسط وی تعیین شده است که جهت پیگیری می تواند از آن استفاده نماید. در صورتی که شخص رمز عبور خود را فراموش کرده باشد، با وارد نمودن شماره شناسنامه و شماره تلفن همراهی که در هنگام ثبت نام ورود اطلاعات شده است، به‌صورت پشت سر هم و بدون فاصله، اقدام به رویت نتیجه نمایید.

به عنوان مثال اگر شماره شناسنامه شما ۱۵۴ و شماره همراه شما ۰۹۱۲۴۴۴۴۴۴۴ باشد رمز عبور شما به شکل زیر از چپ به راست خواهد بود:

۱۵۴۰۹۱۲۴۴۴۴۴۴۴

 

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا