اطلاعیه کانون وکلای دادگستری مرکز در مورد انتخاب شهر پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۴

اطلاعیه کانون وکلای دادگستری مرکز در مورد انتخاب شهر پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۴

پایگاه خبری اختبار – کانون وکلای دادگستری مرکز با انتشار اطلاعیه ای از امکان انتخاب شهر محل اشتغال برای پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۴ از روز سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است که به آن دسته از پذیرفته شدگانی که مدارکشان ناقص بوده است یا حایز شرایط قانونی شناخته نشده اند به طور جداگانه اطلاع رسانی شده است و سایر پذیرفته شدگان می توانند در زمان اعلام شده به صورت اینترنتی شهر محل اشتغالشان را انتخاب کنند.

متن اطلاعیه منتشر شده از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز به این شرح است :

قابل توجه قبول شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری مرکز – سال ۱۳۹۴

با توجه به نواقص مدارک تعدادی از قبول شده های آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۴ کانون وکلای دادگستری مرکز، انتخاب شهر از طریق اینترنتی از روز سه شنبه مورخ ۱۸/۱۲/۹۴ برای قبول شدگانی که مدارک آنان کامل است و دارای شرایط قانونی مندرج در آگهی آزمون می باشند، امکان پذیر خواهد بود.

قابل ذکر است کسانی که دارای نقص پرونده بوده اند از طریق کانون به آنان اطلاع داده شده یا خواهد شد و سایر قبول شدگان، فاقد نقص پرونده شناخته شده اند. لذا از مراجعه حضوری و تماس تلفنی خودداری نموده و مراتب را از طریق سایت کانون پیگیری نمائید.

کانون وکلای دادگستری مرکز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۶ دیدگاه ها

 1. باسلام و عرض ادب 

  جناب هوشیار بنده ÷یثامک انتخاب شهر برام اومد. اما الان به سایت کانون مرکز مراجعه میکنم امکان تععین و ثبت شهر وجود ندارد.قرار بوده از ۱۸ اسفند این امکان فراهم بشه.من با کانون هم تماس گرفتم کسی جوابگو نبود لطفا پیگیری کنید

  سپاس از لطف تون

 2. سلام

  این چه وضع و استرسیه که کانون مرکز به کارآموزان وارد میکنه؟ اعلام کردند سه شنبه ثبت نام واسه انتخاب شهره ولی الان(عصر) هچی رو سایت شون قرار نگرفته!؟  قبلش هم که ثبت نام اینترنتی پدرمون رو در اورد از بس گیر داشت و قطعی!؟ واقعاً که باید بهشون گفت دست مریزاد!!!!

 3. با سلام. بنده  حدود ۶ سال  است که کارشناس حقوقی و قضایی آموزش و پرورش  هستم . آیا می توانم بدون آزمون و کارآموزی پروانه وکالت بگیرم؟

 4. سلام

  اینکه مدارک ناقص باشه یعنی طرف حقی نداره؟ بعدشم شرایط مندرج در آگهی دیگه چه صیغه ایه!؟ الکی میخواید طرف رو رد کنند؟ وقتی طرف ثبت نام سنجش کرده و کارت براش صادر شده و بعدشم مدارکشو فرستاده بی کم و کاست دیگه شرایط مندرج در آگهی چه معنایی داره!؟؟ یکی توضیح بده! ممنون

  1. سلام

   منظور احراز شرایط قانونی پذیرفته شدگان برای اخذ پروانه کاراموزی وکالت است و از جمله انطباق اظهارات و مدارک ارائه شده در جریان ثبت نام با اصول آنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا