کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید اینترنتی کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت با تخفیف

اطلاعیه کانون وکلای آذربایجان شرقی در مورد آزمون وکالت ۱۳۹۵

اطلاعیه کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی در مورد نحوه پذیرش آزمون وکالت ۹۵

بومی گزینی، عدم پذیرش مهمانی، الزام کارآموزان به سکونت در محل کارآموزی و عدم پذیرش فارغ التحصیلان دوره های بدون آزمون از مفاد این اطلاعیه هستند

پایگاه خبری اختبار – کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی با انتشار اطلاعیه ای برخی موارد مربوط به نحوه پذیرش کارآموز در آزمون وکالت ۹۵ را اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به این شرح است :

اطلاعیه مهم کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی در مورد آزمون ورودی کارآموزی سال ۱۳۹۵

پیرو آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه وکالت کانون های وکلای دادگستری ایران سال ۱۳۹۵، منتشره در سایت scoda.ir و سایت کانون وکلای آستان آذربایجان شرقی، به اطلاع آن دسته از متقاضیان محترمی که کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی را انتخاب خواهند کرد می رساند تا قبل از انتخاب این کانون، به نکات ذیل دقیقاً توجه نمایند:

۱. این کانون – به اعتبار شخصیت مستقل خود- کمافی السابق تلاش کرده و می کند که صرفاً متقاضیان بومی جزو کارآموزان پذیرفته شده این کانون باشند. (بومی کسی است که محل صدور شناسنامه یا شهر محل تحصیل دانشگاهی وی از شهرهای استان آذربایجان شرقی باشد و یا پنج سال قبل از شرکت در آزمون، ساکن یکی از شهرهای این استان باشند.) (با ارائه سند مالکیت)

۲. این کانون، دارندگان مدارک تحصیلی موضوع ماده ۲ قانون کیفیت را به شرط آن که از طریق آزمون و کنکور ورودی پذیرفته شده باشند، پذیرش خواهد کرد. بنابراین کسانی که بدون آزمون ورودی در مراکز آموزشی پذیرفته شده اند، نمی توانند کارآموز وکالت این کانون باشند.

۳. این کانون، با انتقال کارآموزی به حوزه کانون های دیگر و از سایر کانون ها به این کانون، به هر نحو حتی به صورت میهمان موافقت نخواهد کرد.

۴. کارآموز پذیرفته شده در این کانون باید در شهر محل کارآموزی اسکان یابد.

رییس کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی

دکتر حسن فرهودی نیا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۶۳ دیدگاه ها

  1. سلام به جمیع دوستان
    من خودم ترم ۱ حقوق پیام نور تبریز با معدل ۱۸ تازه بدون ازمونم ،لیسانس قبلیم از سراسری بود ولی اعتراف میکنم پیام نور سخت تره تازه برا ماییکه غیر حضوری هستیم ،هممون اینو میدونیم که هیچ چی ثبات نداره ولی اینکه دانشگاه بیاد پذیرش کنه بعد فتوا بدن که بدون آزمونیا از جدول خارجن اینو دیگه نمیشه هضم کرد ،اونیکه بالاتره قانون داده میگه میشه مگه اینکه این پایینیا انقد بحثشون ادامه دار بشه که ایندمونو خراب کنن .کلا از هماهنگی و همکاری کلیه مسولین که انقد اسباب آسایش روحی مارو همیشه فراهم میکنن تشکر میکنم .من یکی تا تهش میرم زمانش قبولم نکردن میرم دم در دیوان چادر میزنم !!

    ا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا